WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
)

Lady Gaga, Beyonce, Coldplay. Niesamowite show podczas 50. Super Bowl!

Miliony ludzi oglądały 50. Super Bowl. Organizatorzy zadbali, aby przed meczem i w przerwie kibice mogli posłuchać największych gwiazd. Na trybunach z kolei usiadły wybitne postaci kina, muzyki oraz innych dyscyplin sportu. Zobaczcie zdjęcia.
 Redakcja
Redakcja
Lady Gaga śpiewająca hymn USA Fot. PAP/EPA


Na to wydarzenie czekała cała Ameryka. Na Levi's Stadium w Santa Clara (Kalifornia) rozegrano 50. Super Bowl. Dowodzeni przez 39-letniego quarterbacka Peytona Manninga Denver Broncos pokonali Carolina Panthers 24:10.

Jak zwykle podczas Super Bowl nie zabrakło popisów artystycznych. Mecz poprzedził hymn Stanów Zjednoczonych, który wykonała Lady Gaga. Kontrowersyjna piosenkarka, zwykle ubierająca się ekstrawagancko, tym razem założyła czerwony kostium.

Jej wykonanie "The Star Spangled Banner" zaskoczyło wszystkich. "Gęsia skórka", "Aż ciarki przechodziły" - komentowali internauci.

W przerwie (między drugą a trzecią kwartą) na scenę wkroczyły inne osobistości muzycznej sceny - królowa pop Beyonce (ze swoim nowym hitem "Formation"), a także Coldplay i Bruno Mars. Gwiazdy śpiewały najpierw osobno, później zaś wspólnie.

Na stadionie w Santa Clara pojawiło się dużo więcej osób z pierwszych stron gazet. Brylowali: Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas, Seal, Usher czy MVP koszykarskiej ligi NBA Stephen Curry. Ten ostatni uderzał w wielki bęben z logo Carolina Panthers.

Zobaczcie naszą galerię z gwiazdami 50. Super Bowl.

Czy oglądałeś 50. Super Bowl?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (7):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Daro UL 0
  To tylko zdjęcia. Nie musisz więcej czytać.
  pablo80 - RSKZ 22 strony o zgniecionej piłce??? Nie ma głupich, tu nie hameryka...
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Ewa Ignaciak 0
  jeżeli się odchudzasz warto do kuracji dołączyć naturalny suplement diety - figurena slim, ja zastosowałam i schudłam z całej nadwagi w 3 miesiące
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • marzami 0
  Jak nic kaznodzieja........, tylko pomyliłeś miejsca......to nie tutaj jest to Twoje!
  Paweł - słowo Boże Cały show-biznes to królestwo Szatana!!! Droga do piekła i wiecznego potępienia pełna bezwstydu i zgorszenia szeroko otwarta!!! Zastanów się jaka jest twoja droga??? Wybierasz Zło czy wybierasz Boga??? SKROMNOŚĆ kobiety pochodzi od Boga, BEZWSTYD i ZGORSZENIE w każdej postaci i odmianie to koncepcja szatańska !! Kto się nie nawróci i za życia nie opamięta, temu do zbawienia droga MOŻE BYĆ ZAMKNIĘTA!! Kongregacja ds Wiary- „Przypominamy, że strój nie może być nazwany przyzwoitym, jeśli posiada dekolt większy niż szerokość dwóch palców, mierząc od szyi, jeśli nie zakrywa ramion co najmniej do łokci, i nie sięga przynajmniej trochę poniżej kolan. Ponadto, niedopuszczalna jest odzież z materiałów przezroczystych oraz rajstopy w kolorze cielistym, sugerującym, że nogi są nagie”)...W Fatimie Maryja mówiła: „Gdyby ludzie wiedzieli, czym jest wieczność, na pewno uczyniliby wszystko, by odmienić swoje życie. Pojawią się na świecie mody, które będą obrażać naszego Pana. Ludzie, którzy służą Bogu, nie mogą być niewolnikami mody. W Kościele nie ma miejsca na mody. Bóg jest zawsze ten sam”....Matka Boża w Fatimie, powiedziała do Hiacynty: „Grzechami, które pociągają najwięcej dusz do piekła, są grzechy nieczyste. Wymyślone zostaną pewne mody, które będą bardzo obrażać Boga. Osoby, które służą Bogu, nie mogą ulegać tym modom.”...– „Spośród potępionych, którzy zaludniają piekło, nie ma ani jednego, który by nie grzeszył przeciwko szóstemu Przykazaniu, a dziewięćdziesięciu dziewięciu na stu wprost zostało za ten grzech potępionych” – mówi Święty Alfons Liguori.Ludzie światowi, zaangażowani w swe sprawy, żyją w ciemności i błędzie, nie myślą o poznaniu rzeczywistości Bożej, nie troszczą się chociażby odrobinę o własne zbawienie wieczne, nie zabiegają o poznanie przyjścia tego Mesjasza, oczekiwanego i upragnionego przez narody, przepowiedzianego i zapowiedzianego przez proroków (Epist. IV; s. 885).Kiedy wybije nasza ostatnia godzina, ustanie bicie naszego serca, wszystko się dla nas skończy, a więc i czas naszego zasługiwania i niezasługiwania. Takich, jakimi jesteśmy, spotka nas śmierć i tacy staniemy przed Chrystusem, Sędzią. Nasze błagalne wołania, nasze łzy, nasze akty żalu, które jeszcze na ziemi zdobyłyby serce Boga, mogłyby z nas, grzeszników, uczynić przy pomocy sakramentów, ludzi świętych; ale w owym momencie nie będą miały żadnej wartości; czas miłosierdzia minie i rozpocznie się czas sprawiedliwości (Epist. IV; s. 876).
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (4)
Pokaż więcej komentarzy (7)
Pokaż więcej komentarzy (7)
Pokaż więcej komentarzy (7)