Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Burneika i tabun pięknych kobiet. Kandydatki na Miss trenują na jego siłowni

Uczestniczki wyborów Miss Egzotica we wtorek gościły w siłowni Roberta Burneiki. "Hardkorowy Koksu" zorganizował dziewczynom trening oraz kurs samoobrony. Mamy zdjęcia i filmy.
 Redakcja
Redakcja

13 lutego w warszawskim centrum handlowym Blue City odbędzie się finał Miss Egzotica 2016. W konkursie weźmie udział 12 kobiet o polskich korzeniach.

We wtorek Robert Burneika miał okazję zapoznać się z uczestniczkami konkursu. Ambasadorki takich krajów jak: Liberia, Wietnam, Sudan, Indie, Nigeria czy Tunezja złożyły wizytę w siłowni litewskiego kulturysty.

"Hardkorowy Koksu" zorganizował trening egzotycznym pięknościom. Udzielił im także lekcji samoobrony. Zdjęcia i filmy z tego wydarzenia znalazły się na Facebooku.

Warto przypomnieć, że w zeszłym roku tytuł Miss Egzotica zdobyła Zuzanna Hoang Xuan z Wietnamu. Wśród jurorów oceniających panie był m.in. Burneika i Mariusz Pudzianowski.

Czy Robert Burneika powinien wrócić do MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (1):

 • Paweł - słowo Boże Zgłoś komentarz
  BEZWSTYDNIE PREZENTOWANE PIĘKNO KOBIETY TO ZŁO Z PIEKŁA RODEM !! JEDYNYM SPOSOBEM UNIKNIĘCIA TAKIEJ SYTUACJI JEST NAŚLADOWANIE WE WSZYSTKIM NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY!!! Cały show-biznes
  Czytaj całość
  to królestwo Szatana!!! Droga do piekła i wiecznego potępienia pełna bezwstydu i zgorszenia szeroko otwarta!!ZASTANÓW się jaka jest twoja droga??? Wybierasz Zło czy wybierasz Boga??? HASŁO z Google-Niezamierzone pouczenia złego ducha podczas egzorcyzmów /fragmenty/ - Kiedyś zdradził swą nienawiść do rodziny, mniej więcej takimi słowami: „Nadal nie jestem zadowolony z tego, jak się ubierają kobiety. Muszą być coraz bardziej rozebrane, żeby seks był coraz ważniejszy. Wtedy będę mógł niszczyć więcej rodzin!”...To co podoba się Lucyferowi ( z niektórych egzorcyzmów ) - 2. Skąpe stroje – na które łowię mężczyzn i kobiety, i zapełniam nimi moje królestwo (śmiech długi... niezwykle szyderczy), ale jestem zadowolony... co za radość... WIĘCEJ PRZECZYTAJCIE SAMI POD WSPOMNIANYM WYŻEJ HASŁEM. Ja już przeczytałem, TEMAT PRZEMYŚLAŁEM........Matka Boża w Fatimie, powiedziała do Hiacynty: „Grzechami, które pociągają najwięcej dusz do piekła, są grzechy nieczyste. Wymyślone zostaną pewne mody, które będą bardzo obrażać Boga. Osoby, które służą Bogu, nie mogą ulegać tym modom.”...– „Spośród potępionych, którzy zaludniają piekło, nie ma ani jednego, który by nie grzeszył przeciwko szóstemu Przykazaniu, a dziewięćdziesięciu dziewięciu na stu wprost zostało za ten grzech potępionych” – mówi Święty Alfons Liguori.