Milion funtów i zabawa w Las Vegas. Tak gracze Leicester będą świętować tytuł

Wydawało się, że piłkarze Leicester w przypadku zdobycia mistrzostwa Anglii nie dostaną żadnej nagrody. Teraz jednak wiemy, że będzie inaczej. Za krajowy tytuł polecą do Las Vegas i każdy będzie mógł wydać wielkie pieniądze.

 Redakcja
Redakcja
Facebook

Czy przed sezonem ktoś wierzył, że Leicester City zdobędzie mistrzostwo Anglii? Chyba nikt, a na pewno nie właściciel "Lisów". Klub bowiem nie przewidział premii za wygranie Premier League.

Leicester nie przewidziało w kontraktach premii za mistrzostwo Anglii >>

Na szczęście piłkarze nie zostaną z niczym. Brytyjskie media donoszą, że tajski właściciel Vichai Srivaddhanaprabha już zapewnił zawodników, że zostaną odpowiednio nagrodzeni za wielki sukces. Cała drużyna poleci... do Las Vegas.

Dla każdego będzie to niezapomniana przygoda. Klub bowiem zadba, aby każdy mógł wyszaleć się w stolicy hazardu. Piłkarze mają dostać po 40 tysięcy funtów (ponad 220 tysięcy złotych) na głowę, co będą mogli przeznaczyć na grę w kasynach. Łącznie będzie to około miliona funtów. Przypomnijmy, że w Leicester gra polski piłkarz - Marcin Wasilewski.

Klub oczywiście zapewnia wszystko. Przelot, nocleg, wyżywienie oraz zabawę w kasynach. Teraz tylko piłkarze Leicester muszą zdobyć mistrzostwo, a wtedy bramy do przygody życia zostaną otwarte.

Opracował CYK

Zobacz wideo: tak Juventus wygrał ligowy hit

Czy Leicester zdobędzie mistrzostwo Anglii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×