WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis
)

Może pochwalić się perfekcyjnym ciałem. Zobacz modelkę fitness z Antypodów

- Siłownia, plaża, sesje zdjęciowe, zdrowa żywność i dobra książka - tak wygląda dzień australijskiej amatorki fitness, której sylwetka motywuje do aktywności fizycznej setki tysięcy kobiet na całym świecie.
 Redakcja
Redakcja


Dilya Diaz ma prawie milion fanów na Instagramie, a jej zdjęcia cieszą się ogromną popularnością w sieci. - Dziewczyna ma perfekcyjne ciało - piszą o modelce fitness z Sydney branżowe media.

Diaz kocha siłownię i dobre jedzenie. - Fitness jest stylem życia, który ma niezwykle pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka. Wystarczy zrobić pierwszy krok, aby połknąć bakcyla - przyznała w wywiadzie dla magazynu "GQ" piękność z Antypodów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć seksownej modelki fitness, która zachwyca swoim perfekcyjnym ciałem.

Polub SportowyBar na Facebooku
Inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (2):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Tamaroon 0
  Mnie się niepodoba, sztuczna jakaś nieładna.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Paweł - słowo Boże 0
  BEZWSTYDNIE PREZENTOWANE PIĘKNO KOBIETY TO ZŁO Z PIEKŁA RODEM !! JEDYNYM SPOSOBEM UNIKNIĘCIA TAKIEJ SYTUACJI JEST NAŚLADOWANIE WE WSZYSTKIM NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY!!! Cały show-biznes to królestwo Szatana!!! Droga do piekła i wiecznego potępienia pełna bezwstydu i zgorszenia szeroko otwarta!!ZASTANÓW się jaka jest twoja droga??? Wybierasz Zło czy wybierasz Boga???

  HASŁO z Google-Niezamierzone pouczenia złego ducha podczas egzorcyzmów /fragmenty/ - Kiedyś zdradził swą nienawiść do rodziny, mniej więcej takimi słowami: „Nadal nie jestem zadowolony z tego, jak się ubierają kobiety. Muszą być coraz bardziej rozebrane, żeby seks był coraz ważniejszy. Wtedy będę mógł niszczyć więcej rodzin!”...To co podoba się Lucyferowi ( z niektórych egzorcyzmów ) - 2. Skąpe stroje – na które łowię mężczyzn i kobiety, i zapełniam nimi moje królestwo (śmiech długi... niezwykle szyderczy), ale jestem zadowolony... co za radość... WIĘCEJ PRZECZYTAJCIE SAMI POD WSPOMNIANYM WYŻEJ HASŁEM. Ja już przeczytałem, TEMAT PRZEMYŚLAŁEM........Matka Boża w Fatimie, powiedziała do Hiacynty: „Grzechami, które pociągają najwięcej dusz do piekła, są grzechy nieczyste. Wymyślone zostaną pewne mody, które będą bardzo obrażać Boga. Osoby, które służą Bogu, nie mogą ulegać tym modom.”...– „Spośród potępionych, którzy zaludniają piekło, nie ma ani jednego, który by nie grzeszył przeciwko szóstemu Przykazaniu, a dziewięćdziesięciu dziewięciu na stu wprost zostało za ten grzech potępionych” – mówi Święty Alfons Liguori.

  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)