Sentymentalne znalezisko Krychowiaka. Pokazał je na Facebooku

26-letni pomocnik pochwalił się koszulką sprzed prawie pięciu lat. Rozbawiła go zwłaszcza pozycja, na której wtedy wystąpił.

Redakcja
Redakcja
PAP/EPA

Grzegorz Krychowiak w końcu wyleczył kontuzję i po kilku tygodniach przerwy wrócił na boisko. Polak w ostatni czwartek (17.03.) wszedł w drugiej połowie meczu z Basel. Sevilla wygrała 3:0 i awansowała do ćwierćfinału Ligi Europy.

LE: Trzy ciosy Sevilli. Krychowiak wrócił na boisko! >>

Dzień po meczu czołowego piłkarza reprezentacji Polski wzięło na wspomnienia. Stało się tak za sprawą koszulki, którą odnalazł w swoim domu.

- Znalazłem koszulkę z mojego pierwszego meczu z Girondins de Bordeaux. Grałem wtedy jako prawy obrońca - napisał rozbawiony "Krycha".

Znalazłem koszulkę z mojego pierwszego meczu z FC Girondins de Bordeaux. Grałem wtedy jako prawy obrońca 󾌴󾌴 He encontrado mi camiseta de mi primiero partido con @girondins como lateral derecho 󾌴󾌴󾌴

Opublikowany przez Grzegorz Krychowiak na 18 marca 2016

Debiut miał miejsce 17 września 2011 roku. Polski piłkarz wszedł na boisko w 89. minucie, a jego drużyna przegrała z Toulouse 2:3.

Krychowiak w Girondins Bordeaux formalnie spędził cztery lata, ale przez większość czasu był wypożyczany do innych klubów. Polak ostatecznie w ekipie "Żyrondystów" rozegrał zaledwie dwa spotkania.

Opracował CYK

Treningi, kwalifikacje i wyścig 2016 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX na żywo tylko w Eleven Sports. SPRAWDŹ, gdzie oglądać kanał.

Czy Krychowiak wygra z Sevillą Ligę Europy?