Memy po LM: od bohatera do zera. Kibice nie zostawili suchej nitki na Torresie

Fernando Torres strzelił jedenastego gola w historii swojej konfrontacji z Barceloną. Mimo to nie mógł zaliczyć wtorkowego spotkania na Camp Nou do udanych.

Redakcja
Redakcja

Torres w 25. minucie dał prowadzenie Atletico. Chwilę później jednak zobaczył czerwoną kartkę (dwie żółte) i utrudnił pracę swoim kolegom. W drugiej połowie goście nie mieli nic do powiedzenia. Luis Suarez strzelił dwa gole i zapewnił zwycięstwo Barcelonie (2:1).

"Od bohatera do zera" - w ten sposób komentują występ Torresa kibice futbolu na świecie. To właśnie hiszpańskiego napastnika można najczęśniej zobaczyć na memach, które pojawiły się w sieci po ostatnim gwizdku na Camp Nou. Fani zwracają również uwagę na pracę sędziego, który ich zdaniem pomagał "Dumie Katalonii".

Najlepsze memy po meczu Barca - Atletico na kolejnych stronach.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Oglądaj mecz Real Madryt - FC Barcelona na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy czerwona kartka dla Fernando Torresa była zasłużona?