To ją pocałował piłkarz Atletico podczas finału LM. Na oczach setek milionów kibiców

Noemie Happart ma swoje pięć minut po tym, gdy ukochany strzelił gola w Mediolanie, a następnie ją namiętnie pocałował, co sprytnie wychwyciły telewizyjne kamery. Zobaczcie jej zdjęcia.

Redakcja
Redakcja

Yannick Ferreira Carrasco w sobotni wieczór był bohaterem Atletico Madryt. To on wszedł na boisko po przerwie, a następnie strzelił gola na 1:1 w finale Ligi Mistrzów. Hitem była jego szalona radość po tej bramce, gdy podbiegł pod trybunę i ucałował śliczną blondynkę.

Szybko wyjaśniło się, kim jest fanka, dla której stracił głowę. To Noemie Happart, z  którą belgijski pomocnik jest w związku. Atletico ostatecznie przegrało w rzutach karnych, ale ukochana Carrasco stała się sławna na całym świecie.

Atrakcyjna blondynka ma wiele talentów. Przede wszystkim jest stworzona do roli modelki. Ostatnio często pozuje przed obiektywem, a trzy lata temu zdobyła tytuł Miss Belgii. Cały czas jednak dba o wykształcenie. 22-latka studiuje psychologię oraz medycynę.

Noemie w przeszłości grała w piłkę ręczną, ale kariery w tym sporcie nie zrobiła. Teraz jest żoną piłkarza, a po finale Ligi Mistrzów stara się pocieszyć swojego partnera. Zobaczcie jej zdjęcia.