"Idiotyzm roku". Film wrzucony przez piłkarza Milanu wywołał burzę

M'Baye Niang nie znalazł się w kadrze Francji na Euro 2016, korzysta więc z uroków urlopu. 21-latek nieświadomie wywołał aferę. Wszystko za sprawą filmu, który wrzucił do sieci.

 Redakcja
Redakcja
Instagram

W lutym tego roku M'Baye Niang miał wypadek samochodowy. Francuski piłkarz AC Milan doznał kilku urazów, które na pewien czas wykluczyły go z gry. Wydawało się, że po tym zdarzeniu będzie na siebie uważać i postępować ostrożnie.

Wszystko wskazuje jednak na to, że 21-latek nie wyciągnął wniosków. Niang wypoczywa po sezonie, a jedną z zabaw pochwalił się internautom. Do sieci wrzucił film, na którym widzimy, jak skacze z dachu do basenu.

Francuz nie spodziewał się, że to nagranie rozwścieczy kibiców. W komentarzach zaczęły padać wyzwiska pod jego adresem. Fani słusznie zauważyli, że przez głupią zabawę mógł zostać kaleką.

Również media z całego świata krytykują Nianga. Hiszpańska gazeta "Marca" pisze wprost, że wybryk młodego zawodnika to "idiotyzm roku".


Klub na razie nie skomentował sprawy. Nie można jednak wykluczyć, że francuski napastnik zostanie ukarany za nieodpowiedzialne zachowanie.

Opracował CYK

ZOBACZ WIDEO gwiazdor reprezentacji Belgii zmienił fryzuręOglądaj Serie A NA ŻYWO w Pilot WP!
Czy Milan powinien ukarać Nianga?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×