Nie trafiła do pustej bramki w doliczonym czasie gry finału ME. Niewiarygodne "pudło"!

Młoda piłkarka z Hiszpanii mogła przedłużyć nadzieje swojej drużyny na złote medale, ale spisała się fatalnie. Tego nie dało się... nie strzelić!

Redakcja
Redakcja

Mecz finałowy piłkarskich ME kobiet do lat 19 pomiędzy Francją a Hiszpanią (wynik 2:1), którego areną było centrum treningowe SFZ w słowackiej miejscowości Senec, toczył się w arcytrudnych warunkach pogodowych. Z powodu ulewnego deszczu spotkanie zostało nawet przerwane na kilkadziesiąt minut.

W doliczonym czasie gry - przy prowadzeniu Francuzek 2:1 - fatalne "pudło" zaliczyła Nahikari Garcia. 19-letnia Hiszpanka nie trafiła do pustej bramki z około dwóch metrów.

Po strzale Nahikari piłka poszybowała nad poprzeczką i francuskie zawodniczki mogły cieszyć się ze zdobycia mistrzostwa Starego Kontynentu. - Niewiarygodne, niewiarygodne... - krzyczał do mikrofonu hiszpański komentator Eurosportu.