KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

W Niemczech jest symbolem seksu. Flirtowała z Kliczką. Jak dziś wygląda Magdalena Brzeska?

Niemiecka gimnastyczka polskiego pochodzenia, Magdalena Brzeska, robi furorę w showbiznesie za naszą zachodnią granicą. 38-latka ma za sobą m.in. sesję w "Playboyu", często gości na imprezach dla celebrytów. W sobotę pokazała się we Frankfurcie.

Przemek Sibera
Przemek Sibera
Fot. Gunnar Berning/Getty Images

1996 rok

Magdalena Brzeska była jednym z gości specjalnych Balu Prasy Sportowej, który w sobotę odbył się we Frankfurcie. Była gimnastyczka jak zwykle wyglądała zjawiskowo. Urodzona w Gdyni 38-latka zaprezentowała się w długiej, seksownej sukni odsłaniającej nogi i butach na wysokim obcasie (patrz strony nr 10-12).

Brzeska od lat robi prawdziwą furorę na czerwonym dywanie za naszą zachodnią granicą. Jest stałą bywalczynią imprez celebrytów i pokazów mody. Regularnie występuje również w różnego rodzaju programach telewizyjnych typu "Gwiazdy tańczą na lodzie" i "Taniec z Gwiazdami". W 2011 roku pozowała dla "Playboya".

Sportsmenka ma za sobą kilka związków, także ze sportowcami. W 1996 roku w Niemczech plotkowano, że spotyka się z Władimirem Kliczką, który wówczas dopiero zaczynał wielką karierę bokserską. Często widywano ich razem.

Później Brzeska dwa razy wychodziła za mąż. W latach 2001-2002 była żoną piłkarza VfL Bochum, Petera Peschela, urodziła mu dwójkę dzieci. Z kolei w grudniu 2009 roku powiedziała "tak" bogatemu brokerowi z Polski, Sebastianowi Sabołockiemu. Ten związek przetrwał zaledwie 15 miesięcy.

Brzeska to 26-krotna mistrzyni Niemiec w gimnastyce artystycznej. Na arenie międzynarodowej na podium nie stawała. Jej życiowe osiągnięcia to udział w igrzyskach olimpijskich w Atlancie, w których zajęła dziesiąte miejsce, a także ósma lokata na mistrzostwach świata w 1995 roku. Karierę zakończyła bardzo szybko, w lutym 1998 r. (mając niespełna 20 lat).

Na kolejnych stronach zobaczysz, jak uchodząca w Niemczech za symbol seksu Brzeska zmieniała się przez lata.

Czy lubisz oglądać zawody w gimnastyce artystycznej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (3)
 • yes Zgłoś komentarz
  "Niemiecka gimnastyczka polskiego pochodzenia, Magdalena Brzeska, robi furorę w showbiznesie za naszą zachodnią granicą" - niemiecka gimnastyczka jest w Niemczech i tyle. Każdy wie, że
  Czytaj całość
  Niemcy są na zachód od Polski, na północ od Szwajcarii, na wschód od...
  • jerrypl Zgłoś komentarz
   Bezwstyd, zgorszenie, medialna rozpusta!!! Prorok Mahomet mówi: Powiedz wierzącym kobietom, żeby spuszczały skromnie swoje spojrzenia i strzegły swojej czystości; i żeby pokazywały
   Czytaj całość
   jedynie te ozdoby, które są widoczne na zewnątrz; i żeby narzucały zasłony na piersi, i pokazywały swoje ozdoby jedynie swoim mężom lub ojcom, albo ojcom swoich mężów, albo swoim synom lub synom swoich mężów, albo swoim braciom, albo synom braci, lub synom swoich sióstr; lub ich żonom, lub tym, którymi zawładnęły ich prawice; albo swoim służącym spośród mężczyzn, którzy nie są owładnięci pożądaniem cielesnym; albo też chłopcom, którzy nie poznali nagości kobiet. Odkrywanie ciała do prosta droga do piekła!! Allah smuci się widząc rozpasanie Europejczyków!