Eliminacje Euro 2020. Zobacz, jak na pudło Roberta Lewandowskiego reagowali komentatorzy

W meczu Polska - Austria w ramach el. do mistrzostw Europy świetną okazję zmarnował Robert Lewandowski. Przy jednej sytuacji ekspert TVP aż złapał się za głowę - zobacz reakcję komentatorów.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Jacek Laskowski i Robert Podoliński komentują mecz Polska - Austria (eliminacje Euro 2020) Twitter / twitter.com/sport_tvppl/ / Jacek Laskowski i Robert Podoliński komentują mecz Polska - Austria (eliminacje Euro 2020)
W pierwszej połowie meczu Polski z Austrią (0:0) Robert Lewandowski miał dwie dobre okazje do strzelenia bramki. Najpierw sam wywalczył sobie pozycję po tym jak minął dwóch rywali, posyłając im piłkę między nogami. Ostatecznie przy strzale został przyblokowany. Po chwili napastnik Bayernu Monachium nie wykorzystał kapitalnej centry Kamila Grosickiego zewnętrzną częścią buta.

Na antenach TVP Sport mecz Polaków na Stadionie Narodowym w Warszawie komentowali Jacek Laskowski i Robert Podoliński. Były trener Cracovii czy Podbeskidzia Bielsko-Biała aż złapał się za głowę, gdy oglądał uderzenie z główki Lewandowskiego, po którym piłka przeleciała nad bramką. Zobacz ich reakcję:

Lewandowski w eliminacjach do mistrzostw Europy zdobył 2 gole - oba na Stadionie Narodowym w Warszawie. Napastnik Bayernu Monachium trafiał do siatki w spotkaniach z Łotwą (2:0) i po rzucie karnym z Izraelem (4:0). Łącznie ma na koncie 57 bramek i pod tym względem jest rekordzistą w kadrze.

Polska po 6. kolejkach eliminacji wciąż plasuje się na pierwszym miejscu w grupie G. Ma 2 punkty przewagi nad Słowenią i 3 nad Austrią. Z grupy do Euro 2020 awansują dwie najlepsze reprezentacje.

ZobaczEliminacje Euro 2020. Polska - Austria. Robert Lewandowski zmarnował świetną okazję. Zobacz wideo

Czy Lewandowski zdobędzie minimum 5 goli w eliminacjach do Euro 2020?