Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

"3 miesiące razem". Urocze zdjęcie Anny Lewandowskiej z Laurą

Laura Lewandowska, córka Roberta i Anny Lewandowskich, 6 sierpnia obchodzi trzecią miesięcznicę urodzin. Z tej okazji dumna mama opublikowała urocze zdjęcie z młodszą córką.
DB
Anna Lewandowska Instagram / Na zdjęciu: Anna Lewandowska

6 maja urodziła się druga córka Roberta Lewandowskiego i jego żony Anny Lewandowskiej. Dziewczynka otrzymała imię Laura i szybko stała się oczkiem w głowie rodziców.

Państwo Lewandowscy regularnie dzielą się z internautami kulisami z ich życia prywatnego. Na kolejnych zdjęciach widzimy, że Laura rośnie jak na drożdżach, podobnie jak jej starsza siostra - Klara.

6 sierpnia Laura obchodzi trzecią miesięcznicę urodzin. Z tej okazji Anna Lewandowska opublikowała na swoim InstaStory fotografię, na której widzimy trzymiesięczną dziewczynkę na rękach szczęśliwej mamy.

"3 miesiące razem" - podpisała zdjęcie z Laurą Anna Lewandowska.

Laura to drugie dziecko Roberta i Anny Lewandowskich. Starsza córka - Klara - przyszłą na świat 4 maja 2017 roku.

Córki są oczkiem w głowie państwa Lewandowskich. Szczęśliwi rodzice starają się spędzać ze swoimi pociechami każdą wolną chwilę.

Instagram/annalewandowskahpba Instagram/annalewandowskahpba
Zobacz też:
Urlopowa sobota u Anny i Roberta Lewandowskich. Urocze wspólne zdjęcie Laury i Klary
To był jej trzeci bieg po ciąży. Anna Lewandowska zaliczyła "piątkę"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Robert Lewandowski show. Co za sztuczka!

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (6):
 • KoronaMKS ESA 2021 Zgłoś komentarz
  Kogo to do ch..a obchodzi?
  • kurad Zgłoś komentarz
   Szkaradna , pokraczna i antypatyczna żona Drewnianej Armaty ! Gdzie się człowiek nie obejrzy to wokół spoziera gęba tego babsztyla z wymuszonym i głupawym uśmiechem ! Dajcie żyć !
   • S-E-B-A Zgłoś komentarz
    Nie no tak się k...a zauroczylem plecami dziecka że już nic w życiu nie obejrzę innego. Zdjęcie mega beznadziejne dla wyznawców Bene pryka i koniobijca Kluneja
    • bene Zgłoś komentarz
     Małe dziecko ma więcej w głowie niż ten niby „Kozietulski” (sama nazwa dużo mowi). Idź najpierw do szkoły, naucz się pisać po polsku, bo Twoje komentarze pozbawione są
     Czytaj całość
     jakiegokolwiek sensu. .... i zacznij wreszcie cos robić, bo przynosisz Polsce wstyd.
     • Jan Kozietulski Zgłoś komentarz
      DB – klaunie z sf wpCIKA, kierowanego przez słynnego arystokratę Kapustę - "Urbana" Bobków lewaty[...] o wzorcowej polskiej rodzinie – folklor kurpiowski? Magistra od
      Czytaj całość
      fikołków, producentka i propagatorka „paszy bezglutenowej” z wytrzepanym przez uprawianie karate wypełnieniem czaszki. Bobek lewaty[...] – autor licencjatu XXI wieku. I 32-letni klaun? Bobek pracujący w krótkich spodniach i często w pomarańczowych trzewikach, wielokrotnie ściągał publicznie część ubrania roboczego - koszulę, w finale pucharu kraju 3.ligi prawie ściągnął dodatkowo majtki (https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/865740/niemcy-robert-lewandowski-na-sportowym-zdjeciu-roku-szalona-radosc-po-golu). No i to z zakrywaną lub ukrywaną facjatą. Czekam na wykłady „Gastprofessora” – Klary z domu Bobkowej-lewaty[…] na temat: „Wpływ genów moich wstępnych na mój geniusz” na uczelni, na której Bobek lewaty[…] napisał licencjat XXI. wieku, obecnie pisze podobno "pracę magisterką". I za rok napisze pewnie doktorat na temat: „Jak media kreują ZERO na geniusza”? Magistra i to w krótkich spodniach wielokrotnie deklarowało ochronę życia prywatnego. I dlatego molestuje nachalnie obywateli bezpośrednio i pośrednio z udziałem m.in. światowego portaliku sf wpCIK. Ile trzeba mieć IQ, żeby składać takie deklaracje i tak postępować? Tyle, ile mają razem we wzorcowej polskiej rodzinie – folklorze kurpiowskim?
      • Marek nn Zgłoś komentarz
       Widzę, że dla was dzień bez informacji o Lewandowskich jest dniem straconym. Nie przegapcie menstruacji Ani. Plisssss.
       Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
       ×