Fame MMA 8. Gwiazdy w karcie walk. Są Błoński, Dubiel, "Sobota", Najman i "Don Kasjo"

Zdjęcie okładkowe artykułu: ONS.pl / Daniel Wysocki / Na zdjęciu: Marcin Najman
ONS.pl / Daniel Wysocki / Na zdjęciu: Marcin Najman
zdjęcie autora artykułu

Organizatorzy gali Fame MMA 8 ujawnili wstępną kartę walk. Jest ona wypełniona gwiazdami. Wystąpią między innymi Marcin Dubiel, Kasjusz Życiński, Marcin Najman czy Kacper Błoński!

Już podczas Fame MMA 7 poinformowano, że w walce wieczoru wystąpi Kacper Błoński (0-0), gwiazda mediów społecznościowych. Zapowiedziano też konfrontację dwóch kulturystów, Piotra Piechowiaka (1-0) z Piotrem Szeligą (1-0).

"Blonsky" w Łodzi nie mógł udzielić wywiadu, natomiast "ciężcy" nie szczędzili sobie mocnych słów. "Szeli" musiał zostać zatrzymany przez ochroniarzy. Próbował im uciec i rzucał się na rywala! Zmęczył się tym na tyle, że musiał poprosić o wodę. Ledwo mówił.

Kacper Błoński gościł już podczas Fame MMA 5. W Ergo Arenie informowano, że na szóstej edycji zmierzy się z Mateuszem Trąbką. Ostatecznie do pojedynku jednak nie doszło.

ZOBACZ WIDEO: KSW 55. "Klatka po klatce" (on tour). Mamed Chalidow: Dużo osób mnie skreśliło. To mnie motywowało

Planów o walce w MMA nie porzucił. W swoim debiutanckim występie zmierzy się z innym internetowym celebrytą, Marcinem Dubielem (0-0).

Poza tym podczas Fame MMA 8, na zasadach boksu, zmierzą się Marcin Najman i Kasjusz Życiński. Konfrontacja odbędzie się w małych rękawicach, w związku z czym nie będzie wliczana do profesjonalnych rekordów obu wojowników.

"El Testosteron" podczas poprzedniej gali pokonał przez TKO w pierwszej rundzie Dariusza "Lwa" Kaźmierczuka. "Don Kasjo" też miał wyjść do klatki, żeby zmierzyć się z Łukaszem Lupą, ale na przeszkodzie stanęła kontuzja. Mimo to, Życiński pojawił się w oktagonie po walce Najmana. Zawodnicy stanęli między sobą, było "face to face".

Ogłoszono również emocjonujące starcia z udziałami raperów. Naprzeciw siebie staną Filip "Filipek" Marcinek i Michał "Sobota" Sobolewski. Inny muzyk, Gabriel "Arab" Al-Sulwi, powalczy z Pawłem "Tyborim" Tyburskim.

Dodano też pojedynek pomiędzy doświadczonymi zawodnikami Fame MMA - Amadeuszem Roślikiem a Maksymilianem Wiewiórką.

Karta walk nie jest zamknięta. Do ogłoszenia pozostały jeszcze cztery zestawienia.

Impreza, ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, będzie miała charakter telewizyjny, tak jak dwie poprzednie. Fame MMA 8 odbędzie się 21 listopada.

Karta walk:

Kacper "Blonsky" Błoński vs Marcin Dubiel Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Marcin "El Testosteron" Najman Filip "Filipek" Marcinek vs Michał "Sobota" Sobolewski Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka Paweł "Tybori" Tyburski vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi Piotr "Szeli" Szeliga vs Piotr "Bestia" Piechowiak TBA vs TBA TBA vs TBA TBA vs TBA TBA vs TBA

Zobacz także: -> MMA. UFC. Oficjalnie: powrót Conora McGregora. Znany termin walki z Dustinem Poirierem -> MMA. UFC. Świetna wiadomość dla kibiców. Debiut Mateusza Gamrota w telewizji -> Jest ładna, sympatyczna i seksowna. Poznaj partnerkę polskiego zawodnika grapplingu

Źródło artykułu: