Piękna zawodniczka zadziwiła świat. Nakręciła film, na którym surfuje nago

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Felicity Palmateer
Instagram / Na zdjęciu: Felicity Palmateer
zdjęcie autora artykułu

Felicity Palmateer jest australijską surferką i artystką. W ciągu ostatnich trzech lat zbierała materiały do filmu krótkometrażowego. Piękna zawodniczka pokazała, jak pokonuje fale... będąc zupełnie nago.

W tym artykule dowiesz się o:

Surferka i artystka

28-letnia Felicity Palmateer łączy surfing z pracą artystyczną. Jej ostatnim projektem był krótkometrażowy film, na którym zobaczyć ją można w pełnej krasie.

Czytaj także: Wyglądała jak królewna. Agnieszka Radwańska jakiej nie było [nextpage]

Trzy lata pracy

Palmateer odwiedziła takie miejsca jak Fidżi, Hawaje, Australię czy Walię, aby nakręcić film. Prace trwały łącznie aż trzy lata.

Czytaj także: Dziennikarz mógłby zawstydzić piłkarzy z PKO Ekstraklasy. Ależ bramka! [nextpage]

Interpretacja wolności

Australijka występuje w filmie zupełnie nago. Jak przyznała w jednym z wywiadów "Skin Deep" pomaga wyjaśnić jej interpretację wolności. - Obejmując moją kobiecość, ogromnie pomogło mi to w odnalezieniu poczucia własnej wartości i samoakceptacji - powiedziała.

Czytaj także: Andrzej Gołota wystąpi na FAME MMA? Szef organizacji komentuje [nextpage]

Ocean placem zabaw

Ocean uznaje za swój plac zabaw, który kształtował ją od najmłodszych lat. Surfing jest dla niej sztuką i formą medytacji.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tak się bawi Joanna Jędrzejczyk. Na wakacjach w Meksyku

[nextpage]

Wsparcie partnera

W trakcie prac nad filmem Palmateer mogła liczyć na wsparcie swojego partnera Johnathana Jenkinsa, który jednocześnie jest producentem. Przyznał, że niełatwo było znaleźć właściwe lokalizacje, w których jednocześnie jego dziewczyna mogłaby się czuć swobodnie nago. [nextpage]

Rosnąca popularność

Profil Felicity Palmateer na Instagramie obserwuje aktualnie blisko 200 tys. osób. 28-latka nie stroni od bardzo odważnych zdjęć. [nextpage]

Zakończenie prac

Film pt. "Skin Deep" został już ukończony. Efektami trwających trzy lata prac, zjawiskowa surferka pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Do tej pory obejrzało go kilkadziesiąt tysięcy osób.

Źródło artykułu: