Fame MMA 9. Kamila "Zusje" Smogulecka - Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk. Zapowiedź walki [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Kamila Wybrańczyk
Instagram / Na zdjęciu: Kamila Wybrańczyk
zdjęcie autora artykułu

Podczas sobotniego Fame MMA 9 w Łodzi w oktagonie zadebiutuje partnerka Artura Szpilki, Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk (0-0). Jej rywalką będzie Kamila "Zusje" Smogulecka (1-1).

W tym artykule dowiesz się o:

O walce Kamili Wybrańczyk w MMA mówiło się już od dłuższego czasu. Podczas Fame MMA 7 "Kamiszka" wyszła nawet do klatki, aby rzucić wyzwanie Marcie "Linkimaster" Linkiewicz.

Narzeczona Artura Szpilki ostatecznie zadebiutuje na Fame MMA 9, a jej rywalką będzie Kamila Smogulecka. Wybrańczyk przygotowania do pojedynku wzięła na poważnie i imponuje przede wszystkim swoimi umiejętnościami w brazylijskim jiu jitsu. Już od kilku lat uprawia sporty walki i, jak zapewnia, robi ciągłe postępy.

"Zusje" zasłynęła po występie w teledysku do utworu "My Słowianie" autorstwa Cleo i Donatana, pięć lat temu. Wtedy Kamila Smogulecka posługiwała się pseudonimem "Luxuria Astaroth".

Od tamtej pory jej kariera przyspieszyła w zbyt szybkim tempie, co doprowadziło do poważnych problemów prywatnych oraz uzależnienia od alkoholu i narkotyków. Z czasem jednak postanowiła się zmienić. Bez wahania przyjęła propozycję walki w mieszanych sztukach walki.

Wojowniczka już pokazała w klatce, na co ją stać. Zaczęła od porażki z Martą Linkiewicz przez decyzję. Podczas Fame MMA 8 się zrehabilitowała i bez problemów pokonała przed czasem Dagmarę Szewczyk.

Zobacz zapowiedź walki:

Fame MMA 9 odbędzie się w sobotę, 6 marca, w łódzkim Hotelu Hilton. Podczas wydarzenia dojdzie do dziesięciu pojedynków na zasadach mieszanych sztuk walki. Impreza transmitowana będzie w PPV. Relację z gali przeprowadzi WP SportoweFakty.

W głównych starciach wystąpią między innymi Patryk "Kizo" Woziński, Sylwester Wardęga, Marcin Malczyński, Jakub "Kubańczyk" Flas, Gabriel "Arab" Al-Sulwi, Kaper "Blonsky" Błoński, Paweł "Ponczek" Sikora, Patryk "Patrykos" Domke, Filip Zabielski i Mariusz "Hejter" Słoński.

Zobacz także: -> Fame MMA 9. "Kizo" poznał nowego rywala. Będzie walka raperów -> MMA. FEN 33. Kacper Formela zmierzy się z Damianem Frankiewiczem -> UFC 259: Błachowicz vs Adesanya. Karta walk. Gdzie oglądać? ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Szpilka wie, jak wzburzyć fanów

Źródło artykułu: