Tego jeszcze nie było. Mecz na Ukrainie przerwał koń (ZOBACZ)

Najpierw były dwa psy, a potem większe zwierzę. Gospodarze, z małymi kłopotami, odpędzili intruza i można było dokończyć spotkanie.

KG
koń, który wtargnął na mecz Ukraińców z Włochami Twitter / Na zdjęciu: koń, który wtargnął na mecz Ukraińców z Włochami
Podczas meczu rozgrywanego w ramach olimpiady dla niesłyszących na Ukraina doszło do niecodziennego wydarzenia. Spotkanie między reprezentacją gospodarzy i Włoch zostało dwukrotnie przerwane przez zwierzęta.

Najpierw na boisko w Nizinyh Mlinah koło Połtawy wbiegły dwa psy. Trochę trwało, zanim udało je się usunąć z murawy. Kilkanaście minut później na stadion wtargnął koń. Jak opisywali świadkowie, wszedł przez boczną bramę i spokojnie wmaszerował na murawę.

Do akcji wkroczyli gospodarze, którzy wspólnymi siłami wypędzili zwierzę. - Kiedy go zobaczyłem, to zbaraniałem. To jest jakiś kosmos na wyższym poziomie - powiedział jeden z kibiców, którego cytuje rt.com.

Według rt.com, początkowo wydawało się, że koń spokojnie wyjedzie ze stadionu. Potem jednak musiano je odganiać bardziej zdecydowanie, bowiem zwierzę chciało ponownie wrócić na murawę. Ostatecznie do tego nie doszło, a gospodarze wygrali 2:0.

Kiedyś była partnerką Szczęsnego. Teraz spotyka się z gwiazdą Formuły 1!