KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Lis zabrał głos. Szybka odpowiedź: "zatracił pan zdrowy rozsądek"

Marcin Najman nie gryzie się w język i często wypowiada się na tematy zupełnie niezwiązane ze sportem. Były pięściarz tym razem wdał się w dyskusję z dziennikarzem Tomaszem Lisem.

IK
Marcin Najman WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Marcin Najman
42-letni Marcin Najman jest byłym pięściarzem, który ze słabym skutkiem próbował swoich sił w MMA. W ostatnim czasie założył nawet własną organizację, na której ma stoczyć kolejną walkę, choć już wielokrotnie informował o definitywnym zakończeniu kariery.

Najman jednak nie samym sportem żyje. Od wielu miesięcy były pięściarz chętnie wypowiada się na polityczne i społeczne tematy. Wdaje się w dyskusje w mediach społecznościowych, ale i dostaje możliwość przedstawienia swojej opinii w programach Telewizji Publicznej.

Tym razem Najman wdał się w dyskusję z Tomaszem Lisem. Znany dziennikarz polityczny nawiązał do ostatnio gorącego tematu dotyczącego kapitału mediów w Polsce. Przy okazji wbił szpilę partii rządzącej i wspierającym ją mediom.

"Narodowość mediów nie jest najważniejsza. Mamy porządne, niezależne polskie media i PiS-owsko- szmaciane polskie media. Mamy porządne media z kapitałem niemieckim i media z kapitałem niemieckim uległe i spolegliwe wobec PiS. Liczą się wartości firmy i kręgosłupy ludzi" - napisał Lis na Twitterze.

Na ten komentarz zdecydował się odpowiedzieć Najman. "Panie Tomaszu, wbrew panującym opiniom w Pana środowisku, kapitał ma narodowość. Dlatego we Francji żadne, poza francuskimi firmami, nie mogą przejąć kontroli nad ich mediami. W swojej niekrytej nienawiści do prawicowych formacji gdzieś zatracił Pan zdrowy rozsądek. Szkoda" - odpowiedział były pięściarz.

Przypomnijmy, że Najman na swojej gali MMA VIP 3 ma się bić z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim, byłym uczestnikiem programu "Chłopaki do wzięcia".

Czytaj też:
"Chłopak do wzięcia" będzie się bić z Najmanem! Zobacz, co już potrafi
Najman i Gołota w Zakopanem. Szokująca reakcja turystów!

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Bijatyka na ostro. To miał być spokojny mecz
Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (30)
 • fanjan Zgłoś komentarz
  Żałosny jajman chciałby być pięściarzem, bo nigdy nim nie byli na pewno w tym wieku już nie będzie
  • Ryszard Lewicki Zgłoś komentarz
   Drobna uwaga do red. Lisa, który ma oczywistą rację (w przeciwieństwie do p. Najmana): panie Redaktorze, "spolegliwy" nie znaczy "uległy", ale "godny
   Czytaj całość
   zaufania". Tak, wiem, że już (niestety) pod wpływem uzusu jest dopuszczalne to pierwsze znaczenie, lecz przed Panem stawiałbym nieco wyższe wymagania niż przed przeciętnymi użytkownikami języka.
   • miku69 Zgłoś komentarz
    Ale lisek dostał po nosku. Brawo. Kto by się spodziewał.
    • fanjan Zgłoś komentarz
     A jednak boks niektórym szkodzi. Co widać i czuć u jaj-mana
     • collins01 Zgłoś komentarz
      No,no...Do czego to juz doszło...Bym ja sie z Najmanem identyfikował?! Dobra odpowiedz!
      • alojzy Zgłoś komentarz
       Kiedyś zadali bokserom, tylko jedno pytanie. Czy boks szkodzi zdrowiu? Na dziesięciu pytanych, trzech odpowiedziało, że tak, pozostałych siedmiu, nie zrozumiało pytania i to jest
       Czytaj całość
       odpowiedź dla Najmana.
       • STARY ZGRED Zgłoś komentarz
        "kapitał niema narodowości" !? to tak jakby powiedzieć że kapitał niema właściciela:A jak kapitał niema właściciela,no to mamy komunizm.
        • papandeo Zgłoś komentarz
         Oczywiście o Najmanie nie warto pisać ale o Tomaszu Lisie może parę słów? Był kiedyś dziennikarzem profesjonalnym, lubianym i cenionym więc co się stało, że od dłuższego już czasu
         Czytaj całość
         budzi tak wiele negatywnych emocji? Moim zdaniem jest przeciwieństwem Holeckiej i jej ludzi z DTV ale właśnie takim przeciwieństwem totalnym co dyskredytuje go jako dziennikarza przez duże "D". Właśnie tym (brzydkie słowo) radykalstwem do Holeckiej jest podobny choć oczywiście po przeciwnej stronie.
         • kaziu1950 Zgłoś komentarz
          Ciekawe czy Najman jak francuzi jada ślimaki i żaby , skoro ma być tak jak we Francji. Pisanie o nim jak o byłym bokserze to śmiech , czy on kiedykolwiek wygrał jakąś znaczącą walkę?
          • G77 Zgłoś komentarz
           Ten nawiedzony i uszkodzony w głowę wielokrotni Nejman bredzi już
           • Kajtek Poręba Zgłoś komentarz
            Przykład Francji, przywołany przez Najmana jest OK, przynajmniej dla mnie. We Francji, Panie Najman, kościół katolicki nie panoszy się tak jak w Polsce, a pomniki JPII są nie do
            Czytaj całość
            przyjęcia. Pasuje Panu, panie Najman, czy tylko Pan sobie "wydziobał" jakiś mały fragment francuskiej rzeczywistości i się z nim obnosi....
            • Wojtek Rakowski Zgłoś komentarz
             Nejman to skończony idiota,nic nie znaczy w MMA,jego ego jest tak rozdmuchane,że założył własną organizację,ale czy za tym faktem pójdą duże pieniądze?
             • Konrad Morawski Zgłoś komentarz
              Dziś pokonałeś Lisa na słowa. Daj mu rewanż na pięści!
              Zobacz więcej komentarzy (2)
              Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
              ×