Relację prowadzi : autor:
Igor Kubiak

To koniec gali Fame MMA 11. Dziękujemy, że byliście z nami. Zapraszamy na kolejne wydarzenia!

Skomentuj 0

Kapitalna dyspozycja kondycyjna Mańkowskiego. Od początku Polak był aktywniejszy, a Parke przez cały kwadrans przyjął mnóstwo ciosów. Irlandczyk zaryzykował dopiero w samej końcówce, ale to na zwycięstwo nie wystarczyło.

Skomentuj 0

Przez jednogłośną decyzję zwycięża Borys Mańkowski!

Skomentuj 0

Mańkowski z rozciętym łukiem brwiowym, Parke z podbitym okiem. Irlandczyk zaatakował w samej końcówce i było gorąco w narożniku Polaka. O wszystkim zdecydują sędziowie.

Skomentuj 0

Ależ nerwowa końcówka! Otwarta wymiana ciosów w ostatnich sekundach, Borys Mańkowski aż przykucnął na kolano, ale przekonuje, że to nie było po ciosie.

Skomentuj 0

Borys Mańkowski jest liczony! Polak upadł, ale wrócił do gry.

Skomentuj 0
  • Ostatnia minuta. Robi się otwarta walka!

Skomentuj 0

Trafił Parke, ale błyskawicznie odpowiedział Mańkowski, który posłał kolejną serię na korpus i głowę Irlandczyka. W końcu Irlandczyk się obudził i zaczyna ryzykować.

Skomentuj 0

Pojawiło się rozcięcie pod prawym okiem Parke'a. Mańkowski w kapitalnej dyspozycji fizycznej. Od początku żwawo atakuje i unika ciosów. Do końca nieco ponad 3 minuty.

Skomentuj 0

Czy Parke w końcu ruszy z atakami? Do tej pory na punkty zdecydowanie wygrywa Mańkowski, który coraz częściej trafia rywala. Zostało już tylko 5 minut.

Skomentuj 0

A teraz Norman Parke musiał to odczuć, bo aż mu głowa odskoczyła do tyłu po jednym z ciosów Mańkowskiego. Polak ciągle aktywny, stosuje wiele uników, uderza w korpus i szuka głowy rywala. Irlandczyk wciąż czeka. W walce nie ma w ogóle klinczu. Pozostało tylko 6 minut.

Skomentuj 0

Parke tradycyjnie już kiwa głową po ciosach Mańkowskiego, sugerując, że ich kompletnie nie odczuwa. Cały czas Polak aktywny. Minęło już 6 minut.

Skomentuj 0

W pierwszych czterech minutach aktywniejszy Mańkowski. Polak ładnie trafił lewym sierpowym rywala, który praktycznie nie wyprowadza ciosów i ciągle ma włączony wsteczny bieg.

Skomentuj 0

Gromkie "Borys Mańkowski" na trybunach hali w Gliwicach. Pierwsza minuta z lekką przewagą dla Polaka.

Skomentuj 0

Zaczęli pierwszą i jedyną rundę tego pojedynku. Maksymalnie powalczą 15 minut.

Skomentuj 0

Borys Mańkowski już w oktagonie, zaraz dołączy do niego Norman Parke. W MMA, w marcu 2019 r., wygrał Irlandczyk, jak będzie w boksie?

Skomentuj 0

A taką wideo-zapowiedź tego pojedynku przygotowali organizatorzy:

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

A my czekamy na ostatnią walkę podczas Fame MMA 11! Wkrótce rozpocznie się starcie Borysa Mańkowskiego i Normana Parke'a. Walka odbędzie się w formule boksu w małych rękawicach MMA na dystansie jednej 15-minutowej rundy. Który zawodnik wytrzyma ten morderczy pojedynek?

Skomentuj 0

W oktagonie pojawili się Marcin Wrzosek i Kasjusz Życiński, którzy zawalczą na Fame MMA 12! Zawodnicy długo i z nienawiścią patrzyli sobie w oczy. Obyło się bez przepychanek.

Skomentuj 0

Dubiel nie ukrywa, że chce rewanżowej walki z Kacprem "Blonsky" Błońskim, z którym przegrał w swoim debiucie na gali Fame MMA 8.

Skomentuj 0

- To była walka, przed którą stresowałem się najbardziej - nie ukrywa po zwycięstwie Marcin Dubiel.

Skomentuj 0

Koniec! Marcin Dubiel wygrywa po dwóch minutach pierwszej rundy! Celebryta obalił rywala i po atakach z góry sędzia był zmuszony przerwać pojedynek. Dubiel z bilansem 2 zwycięstw i porażki.

Skomentuj 0

A my czekamy na przedostatnie starcie trwającej gali pomiędzy youtuberami - Marcinem Dubielem i Wojciechem "OjWojtkiem"  Przeździeckim. Więcej o nich pisaliśmy tutaj:

Skomentuj 0

Organizatorzy zapowiedzieli kolejny pojedynek na gali Fame 12 - Kamila "Zusje" Smogulecka zmierzy się z Martą Rentel.

Skomentuj 0

Wardęga wywiadu musi udzielać na siedząco. - Chyba czas kończyć. Trenowałem 2-3 miesiące, ale nie potrafiłem sobie poradzić - mówi youtuber.

Skomentuj 0

Podbite oko, zakrwawiony nos, naruszone więzadła w kolanie. Oj, Wardęgę czeka naprawdę ciężka noc.

Skomentuj 0

Koniec! Sylwester Wardęga nie wychodzi do trzeciej rundy! Rozbity legendarny youtuber ma wyraźne problemy ze swoim kontuzjowanym kolanem.

Skomentuj 0

Ferreri ukarany punktem za ciosy po komendzie sędziego. Koniec drugiej rundy. Ale czy oni będą mieli jeszcze siłę wyjść do kolejnej odsłony?

Skomentuj 0

Zawodnicy machają rękami na oślep, ale część ciosów dochodzi do celu!

Skomentuj 0

Wardęga już ledwo stoi, Ferreri znów rozbija głowę rywala.

Skomentuj 0

Koniec pierwszej rundy. Wardęga z potężnie zakrwawiony nosem, ma ewidentne problemy z kontuzjowanym kolanem, ale walczy dalej. Z kolei Ferreri po początkowych wielu cepach wyraźnie stracił siłę w końcówce odsłony.

Skomentuj 0

Zawodnicy wymachują rękami, Sylwester Wardęga ma już poważnie uszkodzony nos.

Skomentuj 0

Potężna awantura w klatce! Obaj zawodnicy dosłownie się naparzają! Techniki zero.

Skomentuj 0

Wardęga pokazał się już na Fame MMA 9, gdy przegrał z Kacprem Błońskim. Dla Ferreriego będzie to debiut w organizacji. Walka zostanie stoczona w formule bokserskiej w rękawicach MMA, ponieważ kilka dni temu Wardęga doznał kontuzji więzadła w kolanie.

Skomentuj 0

Wcześniej do oktagonu wyjdą dwaj popularni youtubersi - Sylwester Wardęga i Danny Ferreri. Walka odbędzie się na dystansie 3 rund, ale na zasadach bokserskich.

Skomentuj 0

Zbliżamy się małymi krokami do starcia wieczoru na Fame MMA 11, w którym Borys Mańkowski zmierzy się w 15-minutowej walce bokserskiej w małych rękawicach z Normanem Parkiem. Sprawdź, jak ten pojedynek ocenia zawodnik UFC, Mateusz Gamrot:

Skomentuj 0

Przypomnijmy, że gala fatalnie zaczęła się dla Krzysztofa "Wujaszka Fericze" Ferenca, który na noszach został zniesiony z oktagonu:

Skomentuj 0

Koniec! Na 11 sekund przed końcem drugiej rundy "Popo" rozpuścił mocne ciosy z góry i sędzia przerwał walkę.

Skomentuj 0

Od początku drugiej rundy lecą cepy jak podczas weselnej bitki. Debiutanci wyraźnie mają już jednak mało sił i niezbyt efektownie to wygląda.

Skomentuj 0

"Mixer" złapał nogę rywala i przewrócił go w ostatnich sekundach pierwszej rundy. 90 sekund przerwy i zawodnicy wrócą na środek oktagonu.

Skomentuj 0

Aktywny "Popo" najpierw obalił "Mixera", później starał się go udusić, ale walka wróciła do stójki. Obaj zawodnicy nie wyglądają na typowych zawodników MMA, a do kaloryferów na brzuchach dużo im brakuje.

Skomentuj 0

A dziś jeszcze cztery walki! Teraz czas na pojedynek pomiędzy byłym członkiem Ekipy Friza Mikołajem "Mixerem" Magdziarzem i słynnym streamerem Piotrem "Popo" Węgrzynem. Dla obu będzie to debiut w oktagonie. Między zawodnikami przed walką było sporo złej krwi.

Skomentuj 0

Znamy hitową walkę, która odbędzie się na Fame MMA 12! Krzysztof Radzikowski zmierzy się z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. W oktagonie doszło do pierwszego spotkania oko w oko, a zawodników już musieli rozdzielać ochroniarze.

Skomentuj 0

"Ferrari" ledwo, co mówi. - Pójdę na badania i się okaże, że będę miał złamaną rękę jedną i drugą - przyznał.

Skomentuj 0

Amadeusz "Ferrari" Roślik wygrywa przez niejednogłośną decyzję sędziów! Zwycięzca ledwo stał przy werdykcie - cały czas był podtrzymywany przez swoich trenerów.

Skomentuj 0

Koniec walki! Będzie decyzja sędziowska. Zawodnicy nie mają kompletnie sił. "Ferrari" leży na środku oktagonu.

Skomentuj 0

Będzie trzecia runda. "Ferrari" nie ma kompletnie sił po morderczym początku walki. Z kolei "Filipek" był w poważnym kryzysie, ale zdołał wrócić do pojedynku. Będą emocje!

Skomentuj 0

Publiczność dopinguje "Filipka", a "Ferrari" wydaje się nie mieć siły po pierwszej rundzie. "Filipek" co chwilę straszy potężnymi prawymi sierpowymi swojego rywala. Na razie przecinają one jednak w powietrze.

Skomentuj 0

Trener "Ferrari'ego" Mirosław Okniński mocno się zagotował i stara się zmotywować zawodnikami... plaskaczami po twarzy.

Skomentuj 0

"Ferrari" założył się o 100 tys. złotych, że wygra w pierwszej rundzie i robił wszystko, by to zrobić! To był potężne gradobicie ciosów z góry, ale "Filipek" jakimś cudem przetrwał tę nawałnicę. Będzie druga runda!

Skomentuj 0

Potężne ciosy z góry w wykonaniu "Ferrari'ego"! Jest blisko skończenia!!!

Skomentuj 0

"Ferrari" walczy nie tylko o zwycięstwo, ale i... 100 tys. złotych! Jeśli wygra w pierwszej rundzie, będzie mógł liczyć na solidną wypłatę.

Skomentuj 0

Jedziemy z kolejną walką! Raper Filip "Filipek" Marcinek zmierzy się z youtuberem Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem. Marcinek do tej pory walczył z "kolegami po fachu" - pokonał Łukasza "Tomba" Imiełowskiego i Michała "Sobotę" Sobolewskiego, a przegrał z Patrykiem "Rybą" Karasiem. Z kolei "Ferrari" to jedna z najbarwniejszych postaci Fame MMA, który może pochwalić się bilansem 2 zwycięstw i 3 porażek.

Skomentuj 0

Po niejednogłośnym remisie szykuje się rewanż? - Jeśli Maksym będzie chciał, bardzo proszę o rewanż - przyznał Zabielski. - Pewnie - odpowiedział "Maksymalnie".

Skomentuj 0

Niejednogłośny remis! Sędzia podniósł ręce obu zawodnikom.

Skomentuj 0

"Maksymalnie" był bliski skończenia walki przed czasem! W ostatnich sekundach atakował rywala z góry! Będzie decyzja sędziów. Przypomnijmy, że Zabielski ma odjęty jeden punkt za nieprzepisowe zagranie.

Skomentuj 0

Zabielski ma odjęty punkt za kopnięcie rywala w twarz w pozycji leżącej!

Skomentuj 0

"Maksymalnie" musi skończyć walkę przed czasem, jeśli chce zanotować zwycięstwo w debiucie. Pytanie, czy wystarczy sił?

Skomentuj 0

Pierwsza runda wyraźnie wykończyła youtuberów. Nie ma już gardy, zawodnicy ledwo trzymają się na nogach, ale to Zabielski był w lepszej sytuacji, leżąc na rywalu przez połowę starcia. Będzie trzecia runda.

Skomentuj 0

Bardzo dobra runda w wykonaniu Zabielskiego, który dwukrotnie obalił rywala. Kilkoma cepami trafił też głowę "Maksymalnie". Chwila odpoczynku dla zawodników.

Skomentuj 0

Zabielski od razu ruszył do ataków. "Maksymalnie" dopiero po kilkunastu sekundach zaczął odpowiadać. Widać, że Zabielski, który wziął walkę w ostatniej chwili, chce ją błyskawicznie zakończyć.

Skomentuj 0

Filip Zabielski kilkanaście godzin temu zastąpił kontuzjowanego współwłaściciela Fame MMA - Michała "Boxdela" Barona i zmierzy się z Maksymem "Maksymalnie" Ziółkowskim. Dla Zabielskiego to drugie starcie w organizacji. Na ostatniej gali tiktoker, influencer i youtuber pokonał przez decyzję Mariusza "Hejtera" Słońskiego. Youtuber "Maksymalnie" zadebiutuje w oktagonie.

Skomentuj 0

- Zapomniałem o taktyce, to była jakaś dziwna bitka, ale najważniejsze, że wygrałem - mówi szczerze Kołaczyński. - Poleciały wielkie cepy, ale był charakter - dodał.

Skomentuj 0

Norbert "Smolasty" Smoliński znoszony na noszach z oktagonu. Piotr "Miły Pan" Kołaczyński świętuje zwycięstwo w debiucie w Fame MMA.

Skomentuj 0

W powtórkach widać, że prawe kolano Smolińskiego nienaturalnie się wygięło. To może być poważna kontuzja rzepki bądź więzadeł. "Smolasty" wciąż leży z wielkim grymasem bólu.

Skomentuj 0

Koniec! Piotr "Miły Pan" Kołaczyński wygrywa, ponieważ "Smolasty" doznał kontuzji kolana!

Skomentuj 0

To wygląda jak bójka pod barem! Od początku lecą wielkie cepy!

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

- Jest mi wstyd. Przepraszam was wszystkich. Dajmie mi teraz chwilę - mówił po porażce Malczyński.

Skomentuj 0

Bilans Tańculi w MMA to już 4 zwycięstwa i porażka! Teraz zawodnik wyzywa do pojedynku mistrza wagi średniej - Jakuba "Kubańczyka" Flasa.

Skomentuj 0

Błyskawiczny koniec walki!!! Po 30 sekundach Arkadiusz Tańcula pokonuje Malczyńskiego! Aktor od razu rzucił się na rywala i po kilku potężnych ciosach z góry sędzia musiał przerwać pojedynek!

Skomentuj 0

Jedziemy z kolejną walką! Arkadiusz Tańcula wychodzi do oktagonu. Zaraz pojawi się w nim również Marcin Malczyński. Tańcula jest znanym aktorem. Występuje m.in. w "Lombard. Życie pod zastaw". W swoim debiucie na Fame MMA pokonał Alana Kwiecińskiego. Później musiał uznać wyższość Pawła Tyburskiego, a następnie okazał się lepszy od Mateusza Murańskiego. Z kolei Malczyński to były mistrz organizacji. W walce o pas wagi średniej pokonał Marka "AdBustera" Hoffmana, a później stracił tytuł po szybkim nokaucie w walce z Jakubem "Kubańczykiem" Flasem.

Skomentuj 0

- Trzy palce mam złamane - mówi "Sasza", pokazując na swoją prawą stopę. - Nie podałem mu ręki, bo obraził moją kobietę. Nawet nie przeprosił - dodał "Sasza".

Skomentuj 0

Oj, nieładne zachowanie! "Krycha" chciał podać rękę rywalowi, ale ten zlekceważył gest. Gwizdy na trybunach. Część publiczności nie jest zadowolona z werdyktu.

Skomentuj 0

Niejednogłośną decyzją sędziów zwyciężył Krystian "Krycha" Wilczak! W Fame MMA ma już bilans 4-1!

Skomentuj 0

Obaj dotrwali do końca! "Sasza" jeszcze z ziemi okopał korpus "Krychy". Bardzo ciekawy pojedynek na pełnym dystansie. O wszystkim zadecydują sędziowie.

Skomentuj 0

"Sasza" kolanami uderzył w głowę rywala, a później starał się go udusić.

Skomentuj 0

"Krycha" skupiał się na potężnych kopnięciach w nogę rywala, z kolei "Sasza" szukał miejsca lewym prostym. Pod koniec rundy "Krycha" dwukrotnie obalił przeciwnika. Czekamy na ostatnie starcie. Zawodnicy już mocno zmęczeni tą walką.

Skomentuj 0

"Krycha" wrócił już do pojedynku, a "Sasza" ma najprawdopodobniej kontuzję palca w prawej stopie. Pierwsza runda zakończona.

Skomentuj 0

To musiało boleć!!! "Krycha" zwija się z bólu po tym jak dostał kopnięcie prosto w krocze! Nie było to jednak celowe zagranie "Saszy".

Skomentuj 0

Między zawodnikami jest sporo złej krwi, a pierwsze starcie miało miejsce już na... ważeniu:

Skomentuj 0

Czas na kolejną walkę, w której zmierzą się Krystian "Krycha" Wilczak i Aleksandr "Sasza" Mużejko. "Krycha" jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników Fame MMA, a jego bilans to 3 zwycięstwa i porażka. Dla "Saszy" będzie to debiut.

Skomentuj 0

Na gali chwila przerwy, dlatego przypominamy o pierwszym pojedynku karty głównej, które skończyło się przerażającym nokautem:

Skomentuj 0

Przed nami jeszcze 9 pojedynków na gali Fame MMA 11. Wydarzenie zwieńczy pojedynek profesjonalistów, w którym Borys Mańkowski zmierzy się z Normanem Parke w 15-minutowej walce pięściarskiej.

Skomentuj 0

Marta Linkiewicz pojawiła się w oktagonie i zapowiedziała, że też chce walczyć z Brzuszczyńską! Jest już pierwsze face to face między zawodniczkami!

Źródło: Fame MMA Źródło: Fame MMA
    Skomentuj 0

- Moim celem jest walka z Martą Linkiewicz - powiedziała Brzuszczyńska. Przypomnijmy, że "Linkimaster" jest obecną mistrzynią Fame MMA.

Skomentuj 0

Karolina Brzuszczyńska wygrała przez jednogłośną decyzję sędziów! Jej bilans w MMA to 3 zwycięstwa i 0 porażek! Więcej:

Skomentuj 0

Koniec pojedynku! Patrycja Wieja starała się do końca znokautować Brzuszczyńską, ale ostatecznie walka odbyła się na pełnym dystansie. O jej wyniku zdecydują sędziowie.

Skomentuj 0

Ulalalala! Karolina Brzuszczyńska popisała się kapitalnym backfistem! Patrycja Wieja wytrzymała jednak ten cios.

Skomentuj 0

Widać, że dla Brzuszczyńskiej to już trzecia walka w oktagonie. "Way of Blonde" skutecznie radzi sobie z chaotycznymi atakami rywalki i kontroluje ten pojedynek. Będzie ostatnia trzecia runda!

Skomentuj 0

W dużych tarapatach była Patrycja WiejaKarolina Brzuszczyńska długo starała się udusić gilotyną rywalkę, ale ostatecznie zwyciężczyni "Projekt Lady" dotrwała do końca rundy. Chwila odpoczynku przed paniami.

Skomentuj 0

Czas na pierwszy i jedyny pojedynek kobiet na Fame MMA 11, w którym zmierzą się Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska i Patrycja Wieja. Pierwsza z nich ma już za sobą dwie wygrane walki w oktagonie - pokonała Patrycję "Lady Squat" Zahorską i Annę "Annę IFBB Pro" Andrzejewską. Dla jej sobotniej rywalki, która w 2016 r. wygrała program TVN-u "Projekt Lady", to debiut.

Skomentuj 0

Szeliga w wywiadzie po walce przyznał, że chciałby stoczyć rewanżowy pojedynek z kulturystą Piotrem "Bestią" Piechowiakiem, z którym przegrał na Fame MMA 8.

Skomentuj 0

- To zwycięstwo dla trenera Antończaka, który jest w śpiączce - mówi po zwycięstwie w 1. rundzie Szeliga. Więcej o problemach trenera zawodnika Fame MMA pisaliśmy tutaj:

Skomentuj 0

Ależ to była petarda. Obaj w tym samym momencie zamachnęli się prawym sierpowym, ale zdecydowanie lepiej trafił Szeliga. Fericze na noszach opuszcza klatkę.

Skomentuj 0

Fericze jest opatrywany przez lekarzy! Padł nieprzytomny na matę!

Skomentuj 0

WOOOOOW!!! Szeliga po potężnym ciosie znokautował Fericze! Piekielne uderzenie!

Skomentuj 0

Na początek łącznie blisko 200 kg w oktagonie! Piotr "Szeli" Szeliga i Krzysztof "Wujaszek Fericze" Ferenc to trenerzy personalni, którzy swego czasu sprawdzali się w kulturystyce. Możemy spodziewać się potężnych ciosów od pierwszych sekund!

Skomentuj 0

Przypominamy kartę walk:

Norman "Stormin" Parke vs Borys "The Tasmanian Devil" Mańkowski - walka bokserska (1 runda 15-minutowa w małych rękawicach)