KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Najman w kolejnych tarapatach. Ważny partner wycofał się przez "Słowika"

Kielce odmówiły wynajęcia hali na galę MMA-VIP, gdy okazało się, że stoi za nią były szef mafii pruszkowskiej. To nie koniec. Skontaktowaliśmy się z jednym z partnerów, który potwierdził, że nie będzie już współpracować z organizacją Marcina Najmana.

MK
Marcin Najman (z lewej) przedstawił nowego szefa swojej organizacji Andrzeja 'Słowika' Zielińskiego Twitter / Marcin Najman (z lewej) przedstawił nowego szefa swojej organizacji Andrzeja 'Słowika' Zielińskiego
Marcin Najman kilka dni temu z dumą ogłosił na konferencji prasowej, kto tak naprawdę stoi za organizacją MMA-VIP. Przy utworze z "Ojca chrzestnego" na salę wszedł zamaskowany mężczyzna, którym okazał się być jeden z największych kryminalistów w historii Polski - Andrzej Zieliński pseudonim "Słowik".

"El Testosteron" być może nie przewidział, jakie to będzie mieć skutki. Z tej sprawy zrobiła się ogromna afera. Polacy są wściekli, że człowiek, który zniszczył życie wielu ludzi, teraz niczym bohater wchodzi do sportu.

MMA-VIP jednak błyskawicznie ponosi konsekwencje za współpracę ze "Słowikiem". Najpierw miasto Kielce poinformowało, że nie wynajmie swojej hali na nadchodzącą galę. Teraz organizacja traci ważnego partnera w postaci Wodnej Służby Ratowniczej. Potwierdziliśmy to bezpośrednio u prezesa.

ZOBACZ WIDEO: Gamrot o wygranej z Ferreirą, McGregorze, kolejnym pojedynku i Chalidowie. Pierwszy polski wywiad po walce

- Skierowaliśmy już pismo z oświadczeniem o wycofaniu się z zabezpieczenia gali do spółki MMA-VIP - mówi w WP SportoweFakty Mateusz Kujawa, prezes WSR.

Już w poniedziałek Krzysztof Stanowski skontaktował się z Kujawą. Wtedy szef Wodnej Służby Ratunkowej nie podjął ostatecznej decyzji. Jak widać, sytuacja się zmieniła, a wycofanie się z MMA-VIP jest oczywiście związane z pojawieniem się w niej "Słowika".

- Fundacja już nie chce być łączona z tą sprawą. Rozumiem, że mleko się rozlało, ale naprawdę nie mieliśmy wiedzy, jaki jest pomysł organizatora na osoby, więc po pojawieniu się tej informacji, my się wycofujemy - tłumaczy nam prezes.

Wodna Służba Ratownicza zapewniała zaplecze medyczne podczas gal MMA-VIP. Najman wiele razy podkreślał, że jest bardzo zadowolony z tej współpracy. Teraz ma problem, bo gala ma się odbyć 25 lutego, a w tej chwili nie ma hali oraz kluczowego partnera.

Najman ze "Słowikiem". Jest ciąg dalszy >>

Żart? Tam Najman chce zorganizować galę >>

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (8)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×