HIGH League powróci do teatru! Konferencja przed drugą galą jeszcze w styczniu

HIGH League powtórzy tradycję sprzed pierwszej gali i powróci do teatru, gdzie zorganizuje kolejny spektakl. Druga konferencja HIGH League 2 odbędzie się w poniedziałek, 31 stycznia, o godz. 19:00 w Warszawie.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Konrad Karwat (z lewej) i Mariusz 'Super Mario' Sobczak (z prawej) Materiały prasowe / Na zdjęciu: Konrad Karwat (z lewej) i Mariusz 'Super Mario' Sobczak (z prawej)
Współcześni gladiatorzy zasługują na niezwykłe miejsce spotkań. Po raz drugi w historii ligi Malika Montany do słownej konfrontacji dojdzie w teatrze przy ul. Nowogrodzkiej 49.

To gwarantuje wielkie show, które będzie przedsmakiem wielkich emocji czekających na nas 5 lutego w krakowskiej Tauron Arenie. HIGH League ponownie doprowadzi do unikalnego i niespotykanego połączenia trzech różnych światów - sztuki, sportu i rozrywki.

W niesamowitym show udział wziąć mogą kibice. Bilety na konferencję oraz na drugą galę HIGH League są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Transmisja z konferencji dostępna będzie za darmo na kanale HIGH League na YouTube.

ZOBACZ WIDEO: To byłby wielki hit! Materla zmierzy się z Soldiciem?! "Nie wykluczam"

W walce wieczoru gali HIGH League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał "Owca" Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki - Lexy Chaplin i Agata "Fagata" Fąk. O pierwszy w historii HIGH League pas mistrzowski powalczą Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski i Maciej "Big Jack" Jarema. Wydarzenie transmitowane będzie w PPV w serwisie HighLive.TV.

Pełna karta walk:

Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski vs Michał "Owca" Owczarzak
Lexy Chaplin vs Agata "Fagata" Fąk

Pojedynek o pas niskorosłych
Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski vs Maciej "Big Jack" Jarema

Norbert "Dis" Gierczak vs Maciej "Zony" Zoniuk
Alan "Alanik" Kwieciński vs Denis "Bad Boy" Załęcki
Piotr "czuuX" Czupryn vs Piotr "Edzio" Bylina
Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert "Dredziasty" Węzka
Konrad Karwat vs Mariusz "Super Mario" Sobczak

Zobacz także:
-> Będą się bić? Łukasz Mejza wyzwany na pojedynek
-> Walka Mariusza Wacha przełożona. Sytuacja się komplikuje

Czy lubisz gale freak-fightowe?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×