1,5 roku po zakończeniu kariery: tak wygląda dzisiaj Otylia Jędrzejczak

Najbardziej utytułowana polska pływaczka nie zapomina o aktywności fizycznej. Na sportowej emeryturze tylko promienieje.

 Redakcja
Redakcja

To nie postanowienie noworoczne to powrót do formy :)) zaczynam w DubleTree by Hilton w Krakowie

Posted by Otylia Jędrzejczak, Mistrzyni Olimpijska w pływaniu on 4 styczeń 2016

Zdrowa dieta, fitness, uśmiech i dawka energii... 32-letnia Otylia Jędrzejczak pokazuje, że po zakończeniu kariery zawodniczej można nadal prowadzić aktywny tryb życia i cieszyć się zdrowiem oraz świetnym wyglądem.

- Ćwiczymy i robimy coś dla siebie - można przeczytać na fanpage'u na Facebooku naszej mistrzyni olimpijskiej w pływaniu.

Dziś popularna "Otylka", która zakończyła karierę sportową w czerwcu 2014 roku, jest wykładowcą na Akademii Wychowania Fizycznego. Uczy metodyki pływania i ratownictwa wodnego.

Bierze również udział w wielu akcjach społecznych, wspiera polskich sportowców, często pokazuje się na okładkach magazynów prasowych. Jest bardzo aktywna, wydaje się, że to jej pomysł na zabicie nudy, która grozi każdemu zawodnikowi na sportowej emeryturze.

Polub SportowyBar na Facebooku
Inf. własna/Facebook
Zgłoś błąd
Komentarze (6)
 • piotruspan661 Zgłoś komentarz
  "...pomysł na zabicie nudy, która grozi każdemu zawodnikowi na sportowej emeryturze." ??? Trudno sobie wyobrazić coś równie nudnego, jak trening pływacki. "Emerytura" to właśnie koniec
  Czytaj całość
  nudy.
  • piotruspan661 Zgłoś komentarz
   "...pomysł na zabicie nudy, która grozi każdemu zawodnikowi na sportowej emeryturze." ??? Yrudno sobie wyobrazić coś równie nudnego, jak trening pływacki. "Emerytura" to właśnie koniec
   Czytaj całość
   nudy.
   • prodzio Zgłoś komentarz
    jak słyszę Otylia Jedrzejczak to mam w głowie tylko jedno - oo to ta co zabiła brata - przestepca i ona wykłada na uczelni dramat
    • Badger Zgłoś komentarz
     Motylek ;)^^:)