Trzy lata temu wzięli rozwód. Teraz Stepanek i Vaidisova znowu są parą

- Powiedzenie "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" nie dotyczy Radka i Nicoli - piszą kolorowe media w Czechach.

 Redakcja
Redakcja


Słynne małżeństwo tenisowe rozwiodło się trzy lata temu, ale jak poinformował na swoim fanpage'u na Facebooku Radek Stepanek, on i jego ukochana Nicola Vaidisova znów są parą.

- Nicola i ja znowu jesteśmy razem. Nie zdziwcie się, jak nas gdzieś razem zobaczycie - napisał na Facebooku 37-letni tenisista.

Stepanek od prawie dwóch lat pozostawał singlem, po tym jak w kwietniu 2014 roku rozstał się z inną gwiazdą kortu - Petrą Kvitovą. Na kolejnych stronach zobaczycie zdjęcia ukochanej Stepanka. "Nicki" w kwietniu skończy 27 lat.

Polub SportowyBar na Facebooku
Inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (1)
  • Paweł - słowo Boże Zgłoś komentarz
    BEZWSTYDNIE PREZENTOWANE PIĘKNO KOBIETY TO ZŁO Z PIEKŁA RODEM !! JEDYNYM SPOSOBEM UNIKNIĘCIA TAKIEJ SYTUACJI JEST NAŚLADOWANIE WE WSZYSTKIM NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY!!! Cały show-biznes
    Czytaj całość
    to królestwo Szatana!!! Droga do piekła i wiecznego potępienia pełna bezwstydu i zgorszenia szeroko otwarta!! Zastanów się jaka jest twoja droga??? Wybierasz Zło czy wybierasz Boga??? ...Matka Boża w Fatimie, powiedziała do Hiacynty: „Grzechami, które pociągają najwięcej dusz do piekła, są grzechy nieczyste. Wymyślone zostaną pewne mody, które będą bardzo obrażać Boga. Osoby, które służą Bogu, nie mogą ulegać tym modom. W Kościele nie ma miejsca na mody. Bóg jest zawsze ten sam”....– „Spośród potępionych, którzy zaludniają piekło, nie ma ani jednego, który by nie grzeszył przeciwko szóstemu Przykazaniu, a dziewięćdziesięciu dziewięciu na stu wprost zostało za ten grzech potępionych” – mówi Święty Alfons Liguori....-"Kiedy wybije nasza ostatnia godzina, ustanie bicie naszego serca, wszystko się dla nas skończy, a więc i czas naszego zasługiwania i niezasługiwania. Takich, jakimi jesteśmy, spotka nas śmierć i tacy staniemy przed Chrystusem, Sędzią. Nasze błagalne wołania, nasze łzy, nasze akty żalu, które jeszcze na ziemi zdobyłyby serce Boga, mogłyby z nas, grzeszników, uczynić przy pomocy sakramentów, ludzi świętych; ale w owym momencie nie będą miały żadnej wartości; czas miłosierdzia minie i rozpocznie się czas sprawiedliwości"- mówił św Ojciec Pio. A przy okazji zadymy dnia dzisiejszego 14 lutego tzw Walentynki to gigantyczny biznes i ciała zaślepienie , bo prawdziwa miłość, to wartości duchowe.