To się dobrali! Zobacz piękną dziewczynę reprezentanta Szwecji. Też gra w piłkę

"Bild" pisze o dziewczynie Emila Forsberga, gracza Red Bull Lipsk i reprezentacji Szwecji. Shanga Hussain również zawodowo zajmuje się piłką nożną. W niedzielę zadebiutowała w barwach niemieckiego drugoligowca FFV Lipsk.

Redakcja
Redakcja

23-latka weszła na boisko na ostatnie pięć minut meczu ligowego z Kiel. Jej drużyna wygrała 2:0, a ona sama miała udział przy trafieniu ustalającym wynik. - Świetnie się bawiłam, ale najważniejsze jest zwycięstwo - powiedziała po końcowym gwizdku.

Mecz pań oglądało około 50 kibiców. Wśród nich nie mogło zabraknąć Forsberga, który chciał wesprzeć swoją ukochaną. - Jestem jej wielkim fanem. Cieszę się, że wróciła na boisko po dwóch latach przerwy - przyznał szwedzki pomocnik.

Hussain to była piłkarka zespołu Malmoe oraz kadry narodowej "Trzech Koron" do lat 19. Jej karierę zatrzymała poważna kontuzja - zerwanie więzadeł krzyżowych.

Warto wspomnieć, że dziewczyna Forsberga nie zawsze mogła się pochwalić sportową figurą. Jak widać na zdjęciach na Instagramie, w przeszłości miała poważne problemy z nadwagą.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Czy podoba ci się dziewczyna piłkarza reprezentacji Szwecji?