Niecodzienne zdjęcia Majki w japońskim stroju. Kolarz żartuje: "Dobra zmiana?"

Na pokazie w Saitamie najlepszy góral podczas tegorocznego Tour de France - podobnie jak inne gwiazdy kolarstwa - zaprezentował się w... kimonie. Zobacz niecodzienne zdjęcia.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski

W sobotę (29 października) Rafał Majka razem z czołowymi kolarzami świata weźmie udział w wyścigu Le Tour de France Saitama Criterium w Japonii.

W przeddzień czwartej edycji kryterium organizowanego pod egidą Tour de France odbył się pokaz, na którym uczestnicy sobotnich zawodów zaprezentowali się w tradycyjnych strojach japońskich.

- Dobra zmiana? - napisał Majka w komentarzu do zdjęcia, na którym widzimy go ubranego w kimono w czerwone grochy (to nawiązanie do jego wygranej w klasyfikacji na najlepszego górala podczas ostatniej "Wielkiej Pętli").

Oprócz Majki w Saitamie pojawili się też zdobywcy pozostałych trykotów podczas TdF 2016 - Christopher Froome (żółta koszulka), Peter Sagan (zielona) i Adam Yates (biała). Pierwszą edycję Saitama Criterium - w 2013 roku - wygrał Froome, drugą Marcel Kittel, a triumfatorem ubiegłorocznego wyścigu został John Degenkolb.

Na kolejnych stronach zobaczycie zdjęcia Majki i innych gwiazd kolarstwa w japońskich strojach.

Rafał Majka stanie na podium Le Tour de France Saitama Criterium?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (1)
  • Jacek Wolny Zgłoś komentarz
    Super! Majeczka jakiś taki wypoczęty, jak to mówią ,,dobrze wygląda,,.