Clout MMA 1. Pełna karta walk. Marcin Najman stanie przed niezwykle trudnym zadaniem

Powiedzieć, że przed galą Clout MMA 1 było ogromne zamieszanie to jakby nie powiedzieć nic. Ostateczną kartę walk poznaliśmy dopiero na dzień przed wydarzeniem. Na szczęście organizatorom udało się przygotować kilka interesujących zestawień.

Artur Babicz
Artur Babicz
Marcin Najman podczas walki z Pawłem Jóźwiakiem Materiały prasowe / Na zdjęciu: Marcin Najman podczas walki z Pawłem Jóźwiakiem
Marcin Najman, szeroko znany jako "ojciec chrzestny polskich freak fightów", będzie największą gwiazdą na nadchodzącej gali Clout MMA 1. Przeciwnikiem "El Testosterona" jest nie kto inny jak były mistrz świata IBO w boksie, Andrzej Fonfara.

Zbliżająca się gala MMA obiecuje wiele emocji, z dodatkowym spotkaniem na szczycie karty walk pomiędzy Tomasz Hajto, byłym piłkarzem, a Zbigniewem Bartmanem, byłym siatkarzem. Obaj zawodnicy reprezentowali Polskę na arenie międzynarodowej w swoich dyscyplinach i teraz przenoszą swoje rywalizacje do klatki MMA.

Dominik Pudzianowski, który zadebiutował w WOTORE 7, powraca do klatki do rywalizacji z innym znanym piłkarzem, Błażejem Augustynem. Augstyn zastąpił w tej walce Pawła Bombę, którego obecnie poszukuje policja.

Lista zawodników gali Clout MMA 1 jest już gotowa. Organizatorzy zaplanowali wiele emocji na swoją pierwszą galę, która odbędzie się na warszawskim Torwarze. Czy nowa organizacja freakowej w Polsce ma na celu przynieść nam coś naprawdę wyjątkowego?

Na tej premierowej gali CLOUT MMA 1 pojawi się wiele znanych twarzy. Jednym z nich jest Nikola "Nikita" Alokin, która niedawno przeszła metamorfozę pod okiem Amadeusza "Ferrari" Roślika. Nikola, znana z związku z Danielem Magical, zmierzy się z "Najlepszą Polską Dziennikarką" - Moniką Laskowską.

ZOBACZ WIDEO: Mieczkowski prosto z mostu po KSW: byłem w szoku

Na widzów czekają również emocjonujące walki w formule K-1 w małych rękawicach. W tej kategorii zobaczymy m.in. Tomasza Sararę  kontra Jaya "Da Spyda Killa" Silvę. Inne walki, które warto zobaczyć, to Denis Labryga przeciwko Dawidowi Załęckiemu i Piotr Pająk kontra Wojciech Sobierajski.

Na liście walk znaleźli się również inni znani zawodnicy, takie jak Paulina Hornik, Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak czy Mariusz "Super Mario" Sobczak.

Całość składa się z 13 zaplanowanych pojedynków. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w systemie PPV.

Karta walk CLOUT MMA 1:

Main event: Andrzej "Polish Prince" Fonfara vs. Marcin "El Testosteron" Najman

Tomasz Hajto vs. Zbigniew Bartman
Tomasz Sarara vs. Jay "Da Spyda Killa" Silva (walka w K-1)
Denis Labryga vs. Dawid "Crazy" Załęcki (walka w K-1)
Adrian Cios vs. Łukasz "Magical Jr" Malankowski
Błażej Augustyn vs. Dominik Pudzianowski
Ewa "Mrs. Honey" Wyszatycka vs. Paulina Hornik (walka w K-1)
Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak vs. Cezary "Czarek Czaruje" Gołębiewski
Nikola "Nikita" Alokin vs. Monika "Najlepsza Polska Dziennikarka" Laskowska
Konrad Karwat vs. Michał “Potężny Tłumacz” Waleszczyński-Lis
Piotr "Lizak" Lizakowski vs. Dominik Skowyra
Piotr Pająk vs. Wojciech "Rekordzista" Sobierajski (walka w K-1)
Kacper "Ludwiczek" Bociański vs. Mariusz "Super Mario" Sobczak

Zobacz także: Jak Clout MMA mogło to zrobić?!
Zobacz także: Legenda MMA zmierzy się z youtuberem

Czy będziesz oglądać Clout MMA 1?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×