Mateusz Gamrot - Rafael Fiziev. Gdzie oglądać UFC Vegas 79 na żywo? O której?

Czas na grzmoty! Pojedynek Mateusz Gamrot - Rafael Fiziev przyciągnie sporo fanów na UFC Las Vegas 79. W nocy z soboty na niedzielę (23/24 września) ok. 3:00 będzie można śledzić tę rywalizację. Sprawdź, gdzie je oglądać.

Jakub Fordon
Jakub Fordon
Mateusz Gamrot WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Mateusz Gamrot
UFC Las Vegas 79 na żywo: Mateusz Gamrot - Rafael Fiziev. Gdzie oglądać transmisję?

W nocy z soboty na niedzielę (23/24 września) rozpocznie się starcie Mateusz Gamrot - Rafael Fiziev. Pojedynek ten będzie walką wieczoru na gali UFC Las Vegas 79. Jeżeli Polak wygra, to włączy się do walki o mistrzowski tytuł w kategorii lekkiej.
Pojedynek ten będzie można oglądać w telewizji. Wszystko za sprawą Polsatu Sport, który swoją transmisję rozpocznie o godzinie 1:00. Natomiast sam Mateusz Gamrot powinien pojawić się w klatce ok. 3:00.

Mateusz Gamrot - Rafael Fiziev w internecie. Stream online z UFC Las Vegas 79

Pojedynek Mateusz Gamrot - Rafael Fiziev będzie dostępne w internecie za sprawą platformy streamingowej Polsat Box Go. Pozwoli to na śledzenie walki online zarówno na komputerach, jak i innych sprzętach z dostępem do tej strony. Istnieje także możliwość pobrania aplikacji m.in. na telefon.

Tekstowa relacja po walce dostępna będzie na WP SportoweFakty
.

Szacowany początek walki Mateusz Gamrot - Rafael Fiziev: 3:00. Transmisja TV: Polsat Sport. Stream online: Polsat Box Go.

Przeczytaj także:
"Potrafi trafić". Rywal z uznaniem o Gamrocie

ZOBACZ WIDEO: Wrze po odrzuceniu protestu. Sędzia główny KSW Tomasz Bronder przedstawił swoje zdanie
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×