"Boxdel" - Jóźwiak. Ogromne emocje i nokaut w walce wieczoru

Zgodnie z oczekiwaniami pojedynek Pawła Jóźwiaka z Michałem "Boxdelem" Baronem przyniósł ogromne emocje. Obaj włodarze leżeli na deskach, jednak ostatecznie młodość okazała się górować nad doświadczeniem na Fame Friday Arena 2.

Artur Babicz
Artur Babicz
Paweł Jóźwiak znokautowany na Fame Friday Arena 2 Twitter / Paweł Jóźwiak znokautowany na Fame Friday Arena 2
W main evencie gali Fame Friday Arena 2 fani freak fightów doczekali się upragnionego rewanżu między Pawłem Jóźwiakiem a Michałem "Boxdelem" Baronem. Obaj są włodarzami wiodących organizacji sportowych w Polsce: Jóźwiak stoi na czele Fight Exclusive Night, zaś "Boxdel" jest współwłaścicielem Fame MMA.

Ich inauguracyjne starcie obfitowało w emocje. Choć zwycięstwo odniósł Michał Baron, Jóźwiak po walce zarzucił sędziemu przedwczesne zakończenie pojedynku. Stąd idea rewanżu miała na celu wyjaśnienie, czy w pierwszym starciu doszło do skrzywdzenia włodarza rywalizującej federacji. Co ciekawe, zdecydowano się opuścić klatkę rzymską, która wcześniej faworyzowała cięższego "Boxdela".

W kontekście zbliżającego się starcia obaj zawodnicy zdawali się być bardziej umiarkowani w emocjach. Jóźwiak i Baron zdecydowanie przeszli do porządku dziennego po ich poprzedniej konfrontacji i traktowali nadchodzącą walkę przede wszystkim jako rywalizację sportową. Czy jednak to przekładało się na mniej emocjonujące zawody w klatce?

Nic bardziej mylnego. Już po 10 sekundach mieliśmy pierwsze liczenie. Paweł Jóźwiak trafił Michała Barona prawym prostym i ten padł na mate niczym rażony prądem. Wydawało się, że włodarz Fame MMA może mieć poważne problemy. "Boxdel" jednak w połowie pierwszej rundy zaczął zyskiwać przewagę i demolował nogi rywala niskimi kopnięciami.

ZOBACZ WIDEO: "Jestem rozgoryczony". Mateusz Gamrot szczerze po walce z Rafaelem Fizievem

Kluczowa była druga runda. Paweł Jóźwiak wyraźnie nie miał tlenu, a Michał Baron wręcz przeciwnie. "Boxdel" wykorzystał swoją przewagę kondycji i raz po raz kładł na matę Pawła Jóźwiaka. Wydawało się, że "Prezes FEN" jeszcze jakimś cudem przetrwa drugą rundę... ale wtedy włodarz Fame MMA w ostatniej sekundzie znokautował Jóźwiaka. Dwie walki i dwie wygrane - trylogii tutaj raczej nie zobaczymy.

Podczas wcześniejszych pojedynków na gali Fame Friday Arena 2 działo się sporo. Szczególnie warto zwrócić uwagę na imponujący debiut Piotra Liska, który już w pierwszej rundzie pokonał Dariusza Kaźmierczuka, oraz fascynujący pojedynek pomiędzy Agatą Fąk a Martyną Janusz.

Zobacz także: Sensacja w walce Kwieciński - Zadora
Zobacz także: Szalona radość pięknej modelki

Czy Michał "Boxdel" Baron będzie walczył z Amadeuszem Roślikiem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×