Jędrzejczyk we freak-fightach? Padła kosmiczna kwota. "Zacznę myśleć"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Chris Unger/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk
Getty Images / Chris Unger/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk
zdjęcie autora artykułu

Freak-fighty nie cieszą się dobrą renomą, ale są w stanie zagwarantować potężny zastrzyk gotówki. Czy są jakieś pieniądze, które przekonałyby Joannę Jędrzejczyk do dołączenia do jednej z organizacji? Legenda UFC wyraziła się jasno.

W tym artykule dowiesz się o:

Coraz więcej byłych sportowców decyduje się na wkroczenie do świata freak-fightów. Choć Joanna Jędrzejczyk wielokrotnie zapowiadała, że na taki krok się nie zdecyduje, temat spontanicznie powrócił podczas jej ostatniego spotkania z Łukaszem Jurkowskim.

Legenda UFC w programie "Jurasówka" powiedziała wprost, co ją irytuje. - Słuchaj, co mnie wkurza - zwróciła się do prowadzącego. - Mówią, że "co, teraz freaki?", albo na pół pociągu zawsze jest "tylko do freaków chyba nie pójdziesz", ale każdy by to oglądał. Albo mam znajomego i mówię: "Ty, ja tam nie pójdę". A on: "Ale nie mów, że jakby ci dali dwa miliony, to byś nie poszła. Tylko głupi by odmówił" - wymieniała.

- A ja na to: "Nie, bo gdybym miała zarobić dwa miliony, to wracam do UFC i zarabiam te pieniądze". Mniejsze bądź większe, nieistotne, idę i to robię. A po co mam sobie umniejszać tej klasy sportowej? Z jednej strony ci mówią: "Chyba nie pójdziesz?", ale za dwa miliony? Sprzedaj się ty... - kontynuowała Joanna Jędrzejczyk.

ZOBACZ WIDEO: Co dalej z Michałem Materlą? Wymowne słowa Macieja Kawulskiego po KSW

- Nie zawalczę za dwa miliony we freakach. Milion dolarów? Zacznę myśleć, bo wszystko mają swoją cenę - powiedziała Polka, która została uhonorowana przez UFC i trafiła do Hall of Fame największej federacji MMA na świecie.

Jej powyższa wypowiedź spotkała się z natychmiastową reakcją Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego. - Ty masz świadomość tego, że jesteś ikoną sportów walki w Polsce i swoje decyzje, które będziesz podejmowała, musisz przemyśleć dziesięć razy? - pociągnął temat.

- Dlatego nie chcę tego robić i nie zrobię tego - ucięła Joanna Jędrzejczyk. Legenda zdaje sobie sprawę, że dołączenie do jednej z freak-fightowych organizacji wiązałoby się z ogromną plamą na jej wizerunku.

Czytaj także: Znamy szczegóły kolejnej walki Kowalkiewicz w UFC "Jasny gwint". Eksperci zachwyceni formą Marcina Tybury w walce wieczoru UFC

Źródło artykułu: WP SportoweFakty