Wotore 2. Klaudia Syguła - Karolina Sobek. Pierwsza walka kobiet na gołe pięści w Polsce przeszła do historii!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Wotore / Na zdjęciu: arena podczas gali Wotore
Materiały prasowe / Wotore / Na zdjęciu: arena podczas gali Wotore
zdjęcie autora artykułu

Pierwsza walka kobiet na gołe pięści przeszła do historii. Był to kolejny pojedynek na gali Wotore 2, który zakończył się poddaniem. Klaudia Syguła zwyciężyła bez większych problemów.

W tym artykule dowiesz się o:

Historyczna walka na gołe pięści kobiet rozpoczęła się bardzo spokojnie. Zawodniczki badały się w stójce, zadając kolejne uderzenia. Klaudia Syguła zaczęła atakować wykroczną nogę rywalki, która z czasem zaczęła odczuwać kopnięcia.

W pewnym momencie zawodniczki przeniosły akcję do parteru. Tam szybko pojedynek skontrolowała Syguła, która przeszła do dźwigni na nogę. Po zaledwie kilku sekundach Karolina Sobek odklepała poddanie, ewidentnie nie mając pomysłu na ucieczkę z tej pozycji.

Karolina Sobek przyjęła starcie na zaledwie kilka dni przed galą. Pierwotnie Klaudia Syguła miała zmierzyć się z Izabelą Badurek, jednak ta zrezygnowała z udziału w Wotore 2.

W finale turnieju o 50 tysięcy złotych na gali Wotore 2 zobaczymy starcie Michał Pasternak kontra Kacper Miklasz.

ZOBACZ TAKŻE: Wotore 2. Cezary Oleksiejczuk - Damian Majewski. Ekspresowe poddanie w walce dodatkowej Wotore 2. Michał Pasternak - Damian Bury. 37 sekund i koniec walki. Pasternak w wielkim finale

ZOBACZ WIDEO: Klatka po klatce (online). Akop Szostak zdradza zaskakujące szczegóły. "Nic nie zarobiłem na MMA"

Źródło artykułu: