Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis
MMA
FEN 24 w Warszawie

A my dziękujemy za wspólnie spędzony wieczór z bohaterami FEN 24 w Warszawie. 15 czerwca kolejna edycja Fight Exclusive Night w Ostródze. W walce wieczoru Maciej Jewtuszko zmierzy się z Vaso Bakocevicem. 

Wrzosek po raz drugi obronił pas federacji FEN w wadze ciężkiej!

 

Koniec walki! Trzecie liczenie i koniec! Patrick Schmid nie był w stanie kontynuować walki z uwagi na kontuzjowaną nogę. 

Drugie liczenie, ale Szwajcar wstaje i gong kończy 4. rundę. 

Schmid na deskach!

Potwornie okopane nogi Polaka i Szwajcara. W walce wieczoru FEN 24 mamy esencję K-1 na najwyższym poziomie. 

Kickboxerzy coraz bardziej zmęczeni. Patrick Schmid wydaje się zyskiwać przewagę. 

Czas na 3. rundę. 

Wrzosek nie może dziś liczyć na łatwą przeprawę. Polak czuje moc pięści mistrza Europy. 

Schmid naprawdę dobrze prezentuje się na tle mistrza FEN w wadze ciężkiej. 

Wrzosek częstuje rywala wysokimi kopnięciami, ale Szwajcar nie pozostaje Polakowi dłużny i trafia mocnymi ciosami na korpus. 

Wielkie emocje już za kilka sekund!

W 2018 roku Wrzosek zadebiutował w najlepszej na świecie federacji GLORY. W Warszawie po raz drugi stanie przed szansą obrony tytułu mistrzowskiego.

 

Schmid ma 33 lata i pochodzi ze Szwajcarii. Mierzy 192 centymetrów wzrostu i nosi przydomek „Big Swiss”. Obecnie Schmid jest posiadaczem pasa mistrza Europy federacji ISKA. W 2008 i 2010 roku zdobywał tytuł najlepszego zawodnika na Starym Kontynencie.

Wrzosek w październiku 2017 roku zdobył pas czempiona FEN pokonując pewnie przed czasem Niko Fallina. W marcu 2018 roku obronił tytuł zwyciężając jednogłośną decyzją sędziów z Arturem Bizewskim

W już za chwilę pojedynek wieczoru gali FEN 24 w Warszawie. W nim Arkadiusz Wrzosek (11-5) zmierzy się z Patrickiem Schmidem (38-13).

Andrzej Grzebyk jest niepokonany od listopada 2015 roku. 

Grzebyk zostaje podwójnym mistrzem federacji Fight Exclusive Night!

KONIEC WALKI! Andrzej Grzebyk brutalnie znokautował Kamila Gniadka! 

3. runda to ponownie popis umiejętności. Grzebyk zyskuje coraz większą przewagę. 

2. runda zdecydowanie na korzyść Andrzeja Grzebyka. Zawodnik z Tarnowa próbował poddać Gniadka balachą, ale zawodnik ze Szczecina wyszedł z opresji. 

Mistrz kategorii średniej zyskuje przewagę. 

Grzebyk atakauje rywala ciosami pod siatką! 

Gniadek ma rywala pod siatką w parterze. 

Koniec 1. rundy! Kibicom w hali Torwar może podobać się ten pojedynek. Pod koniec premierowej odsłony walki to jednak Gniadek był w poważnych tarapatach i musiał bronić się w parterze. 

Gniadek trafił! Poważne problemy Grzebyka. 

 

 

Jak na razie pojedynek toczy sie tylko w stójce. Trudno wskazać przewagę któregoś z zawodników. 

Pojedynek jest zakontraktowany na pięc rund. 

Za moment 1. runda. 

Pojedynek Gniadka z Grzebykiem zapowiada się ciekawie, zwłaszcza, że obydwaj są oni niepokonany od dłuższego czasu w MMA. 

Pochodzący ze Szczecina Gniadek czterokrotnie walczył pod szyldem federacji i czterokrotnie zwyciężał. „The Undertaker” zaczynał od grapplingu i ju-jitsu, ale szybko zdecydował się na MMA – pierwszą zawodową walkę stoczył mając zaledwie 17 lat

Grzebyk w maju 2018 roku pokonał Thiago Vieirę, dzięki czemu został mistrzem Fight Exclusive Night w kategorii średniej. Od tamtego pojedynku raz wyszedł do klatki poza organizacją i pewnie wygrał już w 1. rundzie przez techiczny nokaut.

A po krótkiej przerwie wielkie emocje w kategorii półśredniej. O tytuł mistrzowski zmierzą się Kamil Gniadek i Andrzej Grzebyk.

Koniec walki! Bajor zasypał rywala gradem ciosów w parterze. Udany początek 2019 roku dla zawodnika z Rzeszowa i efektowny debiut w FEN. 

Ciepliński wyszedł z opresji. Walka wróciła do stójki. 

 

Doświadczenie byłego zawodnika KSW daje o sobie znać w klatce FEN. 

Bajor w 1. rundzie zdobył dosiad. Trudna sytuacja Grzegorza Cieplińskiego. 

Szymon Bajor już zameldował się w klatce. 30-latek stoczył w karierze 25 pojedynków, z których 17 wygrał. W sierpniu 2017 roku znokautował Alexandra Stolyarova, rok wcześniej na pełnym dystansie jednogłośną decyzją sędziów rozprawił się z Teodorasem Aukstuolisem. Rzeszowianin tylko trzykrotnie werdykt w swoich pojedynkach pozostawiał sędziom.

Już za chwilę emcje w kategorii ciężkiej. Były zawodnik KSW i Rizin Szymon Bajor (17-8, 5 KO, 9 SUB) będzie rywalem Grzegorza Cieplińskiego (8-6, 5 KO, 1 SUB).

Koniec walki. Trzecie liczenie kończy pojedynek Paczuskiego z Antseyem. Polak nadal niepokonany w Fight Exclusive Night.

Kolejne liczenie Anglika! Tym razem po ciosie kolanem

Zgodnie z przewidywaniami, Paczuski dąży do zwycięstwa przed czasem, ale Antsey wykazuje się niezwykłą odpornością. 

Anglik na miękkich nogach dotrwał do końca 1. rundy. W kolejnej Paczuski ma duże szanse na zwycięstwo przed czasem. 

Paczuski ma jeszcze kilka sekund na skończenie przeciwnika!

Antsey na deskach! 

Ależ bijatyka! Anglik i Polak nie szczędzą sobie ciosów i kopnięć. 

Anstey ma 33 lata i pochodzi z Wielkiej Brytanii. To podopieczny znanego na Wyspach Brytyjskich trenera K-1, Amira Subasica. Pseudonim „Dynamit” nie wziął się znikąd – spośród 13 walk, które Anstey wygrał w swojej karierze, wszystkie odniósł przed czasem.

Wracamy! Do klatki wychodza już Radosław Paczuski i Darren Antsey. 

 

Przed nami krótka przerwa przed kolejnym pojedynkiem. W nim Darren Anstey (13-3) będzie rywalem Radosława Paczuskiego (19-2). Paczuski mistrzem FEN jest od 10 marca 2018 roku – wtedy to bowiem pokonał decyzją sędziów Stanisława Zaniewskiego. Wcześniej pod szyldem federacji można go było oglądać dwukrotnie. Podczas 17. edycji 24-latek zwyciężył przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie Menno Van Roosmalena.

 

Pojedynek w kategorii średniej stał jednak na świetym poziomie. Oby więcej takich walk w federacji FEN. 

Walka zakończyła się remisem! Sędziowie punktowali 29-28 dla Naruszczki, 29-28 dla Leśki i 29:29. 

Koniec walki. Czekamy na oficjalny werdykt. 

3 minuty do końca. Leśko musi myśleć o skończeniu rywala przed czasem, jeśli nie chce dziś przegrać. 

Naruszczka to weteran polskiej sceny MMA. W swojej karierze, oprócz dla FEN, bił się również dla federacji KSW czy PLMMA. 

Leśko jest już wyraźnie zmęczony. Naruszczka ma szansę znokautować rywala z Gdyni

1. runda dobiegła końca. Wydaje się, że lepiej w niej zaprezentował się bardziej doświadczony Naruszczka, który celniej trafiał rywala.

Pojedynek podoba się kibicom. Dopiero 3 minuty starcia za nami, a mieliśmy w klatce już sporo zwrotów akcji. 

Ostra bójka na początku walki. Widać, że Leśko chce za wszelką cenę sprowadzić pojedynek do parteru.

Leśko w 2018 roku stoczył trzy pojedynki – dwa z nich wygrał i jeden przegrał. Gdynianin na największe pochwały zasłużył po pokonaniu Tomasza Kondraciuka, którego poddał podczas FEN 22 w Poznaniu już w 1. rundzie.

A już teraz czas na trzecią walkę karty głównej. W niej zmierzą się Bartosz Leśko i Marcin Naruszczka, a starcie jest oficjalnym eleminatorem do pojedynku o tytuł w kategorii do 84 kg. 

Bekus to 28-letnia zawodniczka trenująca w klubie Shark Top Team w Łodzi. W 2017 i 2018 roku Bekus stoczyła sześć pojedynków amatorskich i wszystkie z nich wygrała.

Pojedynek trwał zaledwie 15 sekund! Dla Bekus to druga wygrana w zawodowym MMA. 

Błyskawiczny nokaut Anity Bekus! Kapitalny występ zawodniczka Shark Top Team. 

KONIEC! 

Czas na długo wyczekiwany pojedynek kobiet! Rozpoczęła się 1. runda. 

Porczyk wywodzi się z fitness, gdzie z powodzeniem rywalizowała na arenie międzynarodowej. Urodzona w Pionkach zawodniczka trzykrotnie zdobywała tytuł mistrzyni świata

Za chwilę kolejny pojedynek, tym razem w MMA. W klatce FEN dojdzie do konfrontacji Kamili Porczyk z Anitą Bekus. 

I koniec... Gabriel Al-Sulwi bez problemów nokautuje Macieja Gnatowskiego. Oby jak najmniej tego typu pojedynków na galach sportów walki.

Ten niezbyt porywający pojedynek zaraz się zakończy....

Wujek Samo Zło na deskach... 

Tak jak można było się spodziewać... Pojedynek nie porywa. 

Arab przebojem wdarł się w świat sportów walki wygrywając w swoim debiucie podczas gali FEN 19 z Bartłomiejem „Rubym” Brzezińskim.

Do klatki zmierza już Arab. Dla rapera będzie to drugi pojedynek dla federacji FEN. 

Federacja FEN ogłosiła także termin kolejnej gali. 15 czerwca w Ostródzie odbędzie się 25. edycja. W walce wieczoru Maciej Jewtuszko zmierzy się z Vaso Bakocevicem. 

Przed nami jeszcze 7 walk - 4 w formule MMA i 3 w K-1. Wśród mocnych sportowych zestawień, kibice zobaczą także jeden freak fight, w którym Maciej Gnatowski (Wujek Samo Zło) zmierzy się z Arabem.

W głównym starciu dzisiejszej gali Arkadiusz Wrzosek (11-5) zmierzy się z Patrickiem Schmidem (38-13). "Wrzosmen" to ulubieniec lokalnych kibiców i z pewnością będzie mógł liczyć na głośny doping w kolejnej obronie tytułu w wadze ciężkiej. 

Własnie trwa oficjalne otwarcie gali. Już niedługo powinna rozpocząć się pierwsza walka karty głównej. 

Witamy na relacji "na żywo" z gali FEN 24 w Warszawie! Dzisiejsza gala w hali Torwar zapowiada się niezwykle ciekawie, a jej ozdobą będą dwa pojedynki mistrzowskie. 

 

>
Zobacz również
  Dyscyplina MMA
  Rozgrywki Fight Exclusive Night
  Lokalizacja Warszawa
  Stadion Hala Torwar
  Data i godzina 16 Marca 2019, 19:00
  Zobacz również