KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Zasłużyłyśmy na zwycięstwo i dwa punkty - wypowiedzi po meczu Piotrcovia - Politechnika

Mecz pomiędzy Piotrcovią Piotrków Trybunalski a Politechniką Koszalińską przyniósł wiele emocji i zwrotów wydarzeń. Pomimo, że przez dłuższy okres gry przyjezdne prowadziły a gospodynie nie miały koncepcji na grę, wszystko odwróciło się do "góry nogami" i w drugiej połowie to piotrkowski zespół wiódł prym na parkiecie.
Daniel Koczwarski
Daniel Koczwarski

Agata Wypych (Piotrcovia): Pierwsza połowa nie wyglądała chyba za dobrze, musiałyśmy gonić zespół z Koszalina. W sumie to miałyśmy problem w ataku robiłyśmy dużo błędów i praktycznie każdy nasz błąd kosztował nas kontrę, Koszalin dosyć dużo bramek rzucił z kontry. Głównie problem był z atakiem, bo w obronie jeszcze jakoś nieźle sobie radziłyśmy. Druga połowa wyglądała dużo lepiej i w drugiej linii, i w obronie było kilka przechwytów. Beata Kowalczyk obroniła kilka rzutów, z czego poszło kilka kontr i w konsekwencji zasłużone zwycięstwo. Myślę, że w drugiej połowie byłyśmy zespołem zdecydowanie lepszym i z pewnością zasłużyłyśmy na zwycięstwo i dwa punkty. Co do atmosfery w zespole to może jeszcze w pierwszej połowie nie było to tak widoczne, ale już w drugiej każda z nas sobie pomagała. Trener Szymczyk wiadomo jest porywczy, ale taka jego praca, że musi nas jak potrzeba też zganić i nikt o to do nie go pretensji mieć nie będzie.

Marta Owczarek (Piotrcovia): Nie jestem zadowolona ze swojego dzisiejszego występu, nic nie zagrałam. Liczyłam na lepszą grę i myślę, że z meczu na mecz moja gra będzie coraz lepsza. Atmosfera w zespole jest w końcu normalna, więc powinno być coraz lepiej.

Anna Szafnicka (Piotrcovia): Miło jest powrócić po kilku latach do rodzinnego miasta, do rodziców. Koleżanki z zespołu dobrze mnie przyjęły. Dziś zjadła mnie trochę trema za bardzo chciałam się dobrze zaprezentować przed rodziną i znajomymi, i pewnie dlatego ten słabszy dzisiejszy występ. Chociaż chciałabym, żeby już dzisiaj było dobrze, lecz dołożę starań by następnym razem moja gra była już dużo lepsza.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×