Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Bilety na Finałowe Grand Prix w Bydgoszczy sprzedają się jak ciepłe bułeczki!

Po sporym zamieszaniu związanym z odwołaniem i przeniesieniem ostatniego tegorocznego turnieju Grand Prix z Niemiec do Polski, ostro do pracy zabrali się bydgoscy organizatorzy. Finałowe Grand Prix w Bydgoszczy cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców, którzy wykupili już wszystkie bilety na numerowany sektor A!
Andrzej Matkowski
Andrzej Matkowski

Decyzja o przeniesieniu ostatniego tegorocznego turnieju Grand Prix na żużlu z niemieckiego Gelsenkirchen do Bydgoszczy wywołała sporo kontrowersji, ale także wątpliwości, czy organizatorzy podołają zadaniu w tak krótkim czasie. Dla osób związanych z przygotowaniem i przeprowadzaniem turniejów Grand Prix w Bydgoszczy będzie to już czternasta taka impreza (oprócz jedenastu wcześniejszych zawodów w Bydgoszczy organizowali także dwie rundy w Chorzowie), dlatego zdecydowali się podjąć wyzwanie i tuż po sobotniej decyzji zabrali się ostro do pracy. Kwestie technicznego przygotowania wydają się więc niezagrożone, nieco obaw mogła wywoływać frekwencja na trybunach, gdyż informacje o cenach biletów oraz możliwości ich nabycia trafiły do fanów dopiero w poniedziałek. Jak się jednak okazuje, wejściówki sprzedają się jak ciepłe bułeczki, a organizatorzy mogą spodziewać się po raz kolejny kompletu publiczności na stadionie!

Sprzedaż biletów na 2008 FIM Final Speedway Grand Prix odbywa się tylko za pośrednictwem serwisu internetowego www.e-ticket.pl. W stosunku do wrześniowego turnieju o Grand Prix Polski obniżono nieco ceny biletów - wejściówki na trybunę główną kosztują 350 zł (wcześniej 500 zł), bilety na numerowany sektor A wyceniono na 120 zł (we wrześniu 170 zł), a najpopularniejsze wejściówki na nienumerowany sektor B kosztują tylko 60 zł (wcześniej 90 zł), a ulgowe 50 zł (we wrześniu 60 zł). Mimo, iż sprzedaż biletów trwa dopiero od poniedziałku, kibice wykupili już wszystkie bilety na sektor A! W tej chwili do nabycia pozostały już tylko ostatnie wejściówki na trybunę główną (ok. 50 sztuk), a także bilety na sektor B. Kibiców chcących na własne oczy obserwować zmagania podczas Finałowej Grand Prix w Bydgoszczy zachęcamy do jak najszybszego zakupu biletów, gdyż najprawdopodobniej - tak jak to miało miejsce podczas kilku ostatnich bydgoskich rund Grand Prix - w dniu zawodów może już zabraknąć wejściówek!

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (41):

Zobacz więcej komentarzy (28)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×