Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Terminarz ekstraklasy play-off i miejsca 9-12

Kolegium Ligi podaje terminarz rozgrywek ćwierćfinałowych play-off o miejsca I-VIII oraz o miejsca IX-XII (III i IV runda) ekstraklasy kobiet i mężczyzn.
Sławomir Bromboszcz
Sławomir Bromboszcz

1. Terminarz rozgrywek ćwierćfinałowych ?play-off? o I-VIII miejsce oraz o IX- XII miejsce (III i IV runda) ekstraklasy kobiet.

?Play-off? ? ćwierćfinały
5/6.04.08r. (sobota - niedziela)
EK/133 (I-VIII) SPR Safo Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
EK/134 (II-VII) Dablex AZS AWFiS Gdańsk - KS Zgoda Ruda Śląska
EK/135 (III-VI) KS Łączpol Gdynia - KU AZS Politechnika Koszalińska
EK/136 (IV-V) MKS Interferie Zagłębie Lubin - KS Finepharm-Carlos Jelenia Góra

9.04.08r. (środa)
EK/137 (VIII-I) MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - SPR Safo Lublin
EK/138 (VII-II) KS Zgoda Ruda Śląska - Dablex AZS AWFiS Gdańsk
EK/139 (VI-III) KS AZS Politechnika Koszalińska - KS Łączpol Gdynia
EK/140 (V-IV) KS Finepharm-Carlos Jelenia Góra- MKS Interferie Zagłębie Lubin

Ewentualnie ? 12/13.04.08r. (sobota- niedziela)
EK/141 (I-VIII) SPR Safo Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
EK/142 (II-VII) Dablex AZS AWFiS Gdańsk- KS Zgoda Ruda Śląska
EK/143 (III-VII) KS Łączpol Gdynia - KU AZS Politechnika Koszalińska
EK/144 (IV-V) MKS Interferie Zagłębie Lubin - KS Finepharm-Carlos Jelenia Góra

o IX-XII miejsce
III runda

5/6.04.08r. (sobota-niedziela) - 23 kolejka
EK/145 (XII- XI) MKS Słupia Słupsk - KS Łącznościowiec-Poczta Polska Szczecin
EK/146 (IX-X) EKS Start Elbląg - KPR Ruch Chorzów

12/13.04.08r. (sobota-niedziela) - 24 kolejka
EK/147 (X-XII) KPR Ruch Chorzów - MKS Słupia Słupsk
EK/148 (IX-XI) EKS Start Elbląg - KS Łącznościowiec-Poczta Polska Szczecin

19/20.04.08r. (sobota - niedziela) - 25 kolejka
EK/149 (XII-IX) MKS Słupia Słupsk - EKS Start Elbląg
EK/150 (XI-X) KS Łącznościowiec-Poczta Polska Szczecin - KPR Ruch Chorzów

IV runda
26/27.04.08r. (sobota-niedziela) - 26 kolejka
EK/151 (XI-XII) KS Łącznościowiec-Poczta Polska Szczecin - MKS Słupia Słupsk
EK/152 (X-IX) KPR Ruch Chorzów - EKS Start Elbląg

3.05.08r. (sobota) ? 27 kolejka
EK/153(XII-X) MKS Słupia Słupsk - KPR Ruch Chorzów
EK/154 (XI-IX) KS Łącznościowiec-Poczta Polska Szczecin - EKS Start Elbląg

10.05.08r. (sobota) - 28 kolejka
EK/155(IX-XII) EKS Start Elbląg - MKS Słupia Słupsk
EK/156 (X-XI) KPR Ruch Chorzów - KS Łącznościowiec-Poczta Polska Szczecin


Terminy rozgrywek półfinałowych: 19/20.04.08r.; 23.04.08r.; 26/27.04.08r.

Terminy rozgrywek finałowych: 3/4.05.08r.; 10/11.05.08r.; 14.05.08r.

Terminy rozgrywek o V-VIII miejsce: 19/20.04.08r.; 26/27.04.08r.

Terminy rozgrywek o V-VI i VII-VIII miejsce: 3/4.05.08r.; 10/11.05.08r.

2. Terminarz rozgrywek ćwierćfinałowych ?play-off? o I-VIII miejsce oraz o IX-XII miejsce (III i IV runda) ekstraklasy mężczyzn.

?Play-off?(ćwierćfinały)
29/30.03.08 r. (sobota - niedziela)
EM/133 (I-VIII) MKS Interferie Zagłębie Lubin - SPR AMD Chrobry Głogów
EM/134 (II-VII) Wisła Płock S.A. - KPR Miedź Legnica
EM/135 (III-VI) KS Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn
EM/136 (IV-V) KS Vive Kielce - PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb.

2.04.08r. (środa)
EM/137 (VIII-I) SPR AMD Chrobry Głogów - MKS Interferie Zagłębie Lubin
EM/138 (VII-II) KPR Miedź Legnica - Wisła Płock S.A.
EM/139 (VI-III) MMTS Kwidzyn - KS Azoty Puławy
EM/140 (V-IV) PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb. - KS Vive Kielce

Ewentualnie: 5/6.04.08r. (sobota ? niedziela)
EM/141 (I-VIII) MKS Interferie Zagłębie Lubin - SPR AMD Chrobry Głogów
EM/142 (II-VII) Wisła Płock S.A. - KPR Miedź Legnica
EM/143 (III-VI) KS Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn
EM/144 (IV-V) KS Vive Kielce - PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb.

o IX-XII miejsce
III runda

29/30.03.08r. (sobota - niedziela) - 23 kolejka
EM/145 (XII-XI) KS Techtrans-Darad Elbląg - GKS Olimpia Piekary Śl.
EM/146 (IX-X) OKPR Traveland-Społem Olsztyn - KS AZS AWFiS Gdańsk

5/6.04.08r. (sobota-niedziela) - 24 kolejka
EM/147 (X-XII) KS AZS AWFiS Gdańsk - KS Techtrans-Darad Elbląg
EM/148 (IX-XI) OKPR Traveland-Społem Olsztyn - GKS Olimpia Piekary Śl.

12/13.04.08r. (sobota - niedziela) - 25 kolejka
EM/149 (XII-IX) KS Techtrans-Darad Elbląg - OKPR Traveland-Społem Olsztyn
EM/150 (XI-X) GKS Olimpia Piekary Śl. - KS AZS AWFiS Gdańsk

IV runda
19/20.04.08r. (sobota - niedziela) - 26 kolejka
EM/151 (XI-XII) GKS Olimpia Piekary Śl. - KS Techtrans-Darad Elbląg
EM/152 (X-IX) KS AZS AWFiS Gdańsk - OKPR Traveland-Społem Olsztyn

26.04.08r. (sobota) - 27 kolejka
EM/153 (XII-X) KS Techtrans-Darad Elbląg - KS AZS AWFiS Gdańsk
EM/154 (XI-IX) GKS Olimpia Piekary Śl. - OKPR Traveland-Społem Olsztyn

3.05.08r. (sobota) - 28 kolejka
EM/155 (IX-XII) OKPR Traveland-Społem Olsztyn - KS Techtrans-Darad Elbląg
EM/156 (X-XI) KS AZS AWFiS Gdańsk - GKS Olimpia Piekary Śl.


Terminy rozgrywek półfinałowych: 12/13.04.08r.; 16.04.08r.; 19/20.04.08r.

Terminy rozgrywek finałowych: 26/27.04.08r.; 3/4.05.08r.; 10/11.05.08r.

Terminy rozgrywek o V-VIII miejsce: 12/13.04.08r.; 19/20.04.08r.

Terminy rozgrywek o V-VI i VII-VIII miejsce: 26/27.04.08r.; 3/4.05.08r.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
ZPRP

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×