Ukraińskie media tak komentują postawę Świątek w starciu z ich gwiazdą

W poniedziałek Iga Świątek rozegrała swój pierwszy mecz w ramach tegorocznego Rolanda Garrosa. Polka bez żadnych problemów pokonała Ukrainkę Łesię Curenko 6:2, 6:0. Sprawdziliśmy, co o tym spotkaniu piszą w zagranicznych mediach.

Jakub Fordon

Btu.org.ua

Iga Świątek w poniedziałek rozegrała swój pierwszy mecz w ramach turnieju Rolanda Garrosa. Polka bez większych problemów rozprawiła się z Łesią Curenko 6:2, 6:0. Dla tenisistki z Raszyna było to 29. zwycięstwo z rzędu.

"Tenisistki spędziły na korcie niespełna godzinę. Curenko nie zdołała przerwać zwycięskiej passy Polki, która wygrała już 29 meczów z rzędu" - czytamy na ukraińskiej stronie Btu.org.ua.

Roland Garros. Nokaut w meczu Igi Świątek!