Magda Linette przegrała, ale nie opuszcza Miami. Wtedy zagra kolejny mecz

Magda Linette przegrała w dwóch setach z Jessicą Pegulą i w IV rundzie odpadła z turnieju WTA 1000 w Miami. Pozostaje jednak na Florydzie. Sprawdź, kiedy i z kim rozegra swój kolejny mecz.

Mateusz Kozanecki
Magda Linette Materiały prasowe / PZT/Monika Piecha / Na zdjęciu: Magda Linette
Jessica Pegula wyeliminowała Magdę Linette z turnieju WTA Miami. Polka w pierwszym secie wygrała zaledwie jednego gema, natomiast w drugim prowadziła już 5:2. Amerykanka nie poddała się i zwyciężyła ostatecznie 7:5.

Tym samym 19. zawodniczka rankingu WTA pożegnała się z dalszą rywalizacją, ale nie z Miami.

Linette wciąż bowiem jest w grze w turnieju deblowym, do którego przystąpiła wraz z Bernardą Perą. Polsko-amerykański duet dotarł już do ćwierćfinału.

W nim Linette i Pera zmierzą się z Iriną-Camelią Begu oraz Anheliną Kalininą. To spotkanie odbędzie się we wtorek, 28 marca. Dokładna godzina podana zostanie, gdy organizatorzy opublikują plan gier.

Do rywalizacji w grze pojedynczej Magda Linette wróci w przyszłym tygodniu. Już wcześniej informowała, że zamierza wystąpić w turnieju WTA Charleston. Impreza ta odbędzie się w dniach 3-9 kwietnia.

Rzucił jej wyzwanie. Świątek wypaliła: "Zrobić to z zamkniętymi oczami?"

Czy Magda Linette i Bernarda Pera awansują do półfinału?