Sensacyjny powrót Glika? Niespodziewany ruch na horyzoncie

Kamil Glik najprawdopodobniej po sezonie odejdzie z Benevento Calcio. Dziennikarze "Corriere dello Sport" twierdzą, że możliwy jest powrót Polaka do US Palermo.

Rafał Sierhej
Rafał Sierhej
Kamil Glik WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Kamil Glik
Kamil Glik zakończył nieudany dla siebie i zespołu sezon w barwach Benevento Calcio. Drużyna z Polakiem w składzie spadła z Serie B do Serie C i przyszłość reprezentanta Polski stanęła pod dużym znakiem zapytania.

Kontrakt środkowego obrońcy ze spadkowiczem wygasa bowiem w czerwcu tego roku. Formalnie więc Glik związany z Benevento będzie tylko do końca sezonu. To, co wydarzy się potem jest już zagadką.

Zdaniem włoskich mediów, Polak na brak zainteresowania tego lata narzekać nie może. Według "Corierre dello Sport", środkowego obrońcę u siebie widziałoby między innymi US Palermo. To właśnie tam zaczynał swoją międzynarodową karierę po wyjeździe z Polski.

"Niektórzy gracze, którzy spadli do Serie C ze swoimi drużynami, również są interesujący. Zaglądamy zatem, zgodnie z tym, co donosi "Corriere", także do Benevento. Realny może być powrót Kamila Glika. Polakowi urodzonemu w '88 kończy się kontrakt" - czytamy.

Polak w barwach Palermo występował w latach 2010-2011. W tym czasie zagrał łącznie w zaledwie czterech meczach. W przyszłym sezonie Palermo będzie występować na poziomie Serie B, w której spokojnie się utrzymało.

Czytaj także:
Wpadka FC Barcelony. Tak skomentowały ją hiszpańskie media
I znów on. "Lewy" właśnie dokonał niemożliwego!

ZOBACZ WIDEO: Imponujący start Polaka w Niemczech. Na początku odstawał
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×