To oficjalne. Gorące zaręczyny w świecie tenisa

Anastazja Potapowa i Aleksander Szewczenko poznali się w młodym wieku, a po zeszłorocznym Australian Open postanowili się ze sobą związać. W minioną niedzielę Rosjanka ogłosiła, że para się zaręczyła.

JF
Aleksander Szewczenko i Anastazja Potapowa Instagram / Na zdjęciu: Aleksander Szewczenko i Anastazja Potapowa
W ostatnich miesiącach w świecie tenisa głośno było o Anastazji Potapowej. Jednak powodem tego nie były jej wyniki sportowe, a działania poza kortem.

Rosjanka paradowała po korcie w koszulce Spartaka Moskwa, a Idze Świątek mówiła, że nie ma prawa nikogo potępiać za jakiekolwiek działania. Ponadto skarżyła się na fankę z ukraińską flagą.

Teraz znów jest o niej głośno, ale z powodu zmiany w życiu prywatnym. Potapowa w minioną niedzielę postanowiła pochwalić się pierścionkiem zaręczynowym. Otrzymała go od swojego partnera znanego w świecie tenisa. Mowa o Aleksandrze Szewczenko, który w tym roku pojawił się w Polsce podczas Challengera w Poznaniu.

Potapowa i Szewczenko są rówieśnikami. Pierwszy lat spotkali się podczas turnieju tenisowego, gdy mieli zaledwie dziewięć lat. Na związek zdecydowali się po zeszłorocznym Australian Open. Dość szybko podjęli decyzję o tym, że chcą wspólnie spędzić życie.

Rosjanka zajmuje obecnie 27. miejsce w światowym rankingu WTA. Z kolei jej partner w zestawieniu ATP plasuje się na 86. pozycji.

Przeczytaj także:
Błyskawiczne zwycięstwo. Jest pierwsza rywalka dla Igi Świątek w Tokio

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przyjrzyj się dokładnie. Skradła show w centrum miasta
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×