Polscy tenisiści przygotowują się do sezonu. Zdecydowali się na wyprawę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Invest in Szczecin Open / Na zdjęciu: Daniel Michalski
Materiały prasowe / Invest in Szczecin Open / Na zdjęciu: Daniel Michalski
zdjęcie autora artykułu

Trwają przygotowania polskich tenisistów do nowego sezonu. Jeden z nich, a mianowicie Daniel Michalski zamieścił w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie. Biało-Czerwoni zdecydowali się na wyprawę po polskich górach, ale nie obeszło się bez żartu.

Sezon tenisowy dobiegł końca, ale nie dla wszystkich. Wciąż w akcji podczas turniejach rangi ATP/WTA Challenger obserwujemy Biało-Czerwonych, a mianowicie Karola Drzewieckiego, Piotra Matuszewskiego, Szymona Walkowa, Katarzynę Kawę czy Weronikę Falkowską.

Pozostali odpoczywają, a zarazem rozpoczynają już przygotowania do nowego sezonu. W trakcie okresu przygotowawczego są już między innymi Daniel Michalski, Kacper Żuk czy Martyn Pawelski. Trójka Polaków wybrała się na wyprawę w góry, a pierwszy z wymienionych zamieścił wspólne zdjęcie w relacji na swoim oficjalnym koncie na Instagramie.

Biało-Czerwoni postawili na wyprawę po polskich górach. Nie jest to nowość w ich przygotowaniach, bo rok temu również tak spędzili okres przygotowawczy. Wówczas ekipę stworzyli Hubert Hurkacz, Żuk, Mateusz Terczyński i Oskar Michałek.

Michalski przy okazji wrzucenia fotografii postanowił zażartować z lokalizacji. Postanowił bowiem oznaczyć Nanga Parbat, czyli dziewiąty co do wysokości szczyt świata.

W minionym sezonie zarówno Michalski, jak i Pawelski wygrali trzy turnieje rangi ITF, a Żuk jeden. Obecnie z tej trójki najwyżej notowany jest pierwszy z wymienionych tenisistów, który zajmuje 273. miejsce w światowym rankingu ATP. Drugi z nich jest 408., a trzeci 481.

fot. Instagram
fot. Instagram

Przeczytaj także: Tenisowa gwiazda skradła show na San Siro. Tak powitali ją kibice [WIDEO]

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Bajeczne wakacje. Tak wypoczywa rywalka Świątek

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)