Nieproszony gość wystraszył tenisistę. Niecodzienna sytuacja na kortach French Open

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Eurosport / Na zdjęciu: Daniel Evans
Twitter / Eurosport / Na zdjęciu: Daniel Evans
zdjęcie autora artykułu

Nietypowy gość na chwilę zakłócił rozegranie meczu Rolanda Garrosa pomiędzy Danielem Evansem i Holgerem Rune. Na korcie pojawił się gołąb, którego przestraszył się pierwszy z wymienionych tenisistów.

W tym artykule dowiesz się o:

Zdecydowanym faworytem tego starcia był Holger Rune. Reprezentant Norwegii w rankingu ATP sklasyfikowany jest na 13. miejscu, a jego rywal Daniel Evans zajmował 62. miejsce. Brytyjczyk liczył jednak na sprawienie sensacji i wyeliminowanie wyżej notowanego rywala.

Evans wysoko zawiesił poprzeczkę swojemu przeciwnikowi. Spotkanie zakończyło się jednak w trzech setach, a w każdym z nich Rune wygrywał 6:4. Evans po ostatniej wymianie mógł być rozczarowany tym, że odpadł z dalszej rywalizacji już w pierwszej rundzie.

Spotkanie to zostanie jednak zapamiętane z jednej nietypowej sytuacji. W pewnym momencie na korcie pojawił się bowiem gołąb, którego wystraszył się Evans. Całą sytuację można zobaczyć w poniższym nagraniu.

Evans zmierzał za linię końcową i wtedy zobaczył szykującego się do lądowania gołębia. Ten po chwili odleciał, a tenisista całą sytuację skwitował śmiechem.

W drugiej rundzie wielkoszlemowego Rolanda Garrosa Rune zagra ze sklasyfikowanym w rankingu na 53. miejscu Flavio Cobollim, który w pierwszej rundzie wygrał w czterech setach z kwalifikantem Hamadem Medjedoviciem.

Czytaj także:Światowy tenis znów zawita do Poznania. Polacy na liście zgłoszeńPrzegrała ze Świątek. Tak to skomentowała

ZOBACZ WIDEO: Śmierć zajrzała w oczy Świderskiemu. "Mogliby mnie nie odratować"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty