To, że Anastazja Potapowa nazywana jest rosyjską skandalistką, wynika z kilku powodów. Jednym z nich jest to, że tenisistka kilkukrotnie prowokowała swoim zachowaniem, kiedy to m.in. przebywała na kortach w koszulce... Spartaka Moskwa.
Jeżeli chodzi o Potapową, to w ostatnich latach doszło u niej do wielkich zmian w życiu prywatnym. Najpierw w grudniu 2023 roku wzięła ślub z Aleksandrem Szewczenką, z którym zna się od dzieciństwa. Jednak już w listopadzie 2024 r. Rosjanka poinformowała o rozstaniu.
Tymczasem w marcu 2025 roku pojawiły się plotki, jakoby Potapowa została nową dziewczyną Tallona Griekspoora. Wszystko z uwagi na to, że pojawiła się w jego boksie przy okazji turnieju w Indian Wells.
Teraz natomiast pewne jest, że Rosjanka i Holender są w związku. W końcu Potapowa zamieściła zdjęcia z wakacji w mediach społecznościowych i na jednym z nich pozuje właśnie z tenisistą, który jest od niej starszy o pięć lat.
Para wybrała się na wspólne wakacje po tym, jak zakończyła tenisowy sezon. W tym roku Griekspoor i Potapowa zdecydowali się odpocząć na Malediwach.
ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Wyjątkowy trening Polaka. Spotkał się z legendą sportu