KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

ATP Casablanca: program i wyniki

Łukasz Kubot w Casablance, gdzie w 2009 roku zdobył pierwszy tytuł deblowy, po raz pierwszy w karierze jest rozstawiony w drabince singlowej turnieju World Tour. Trzech wyżej od Polaka notowanych zawodników to: Stanislas Wawrinka, Guillermo García-López i Victor Hanescu.

Krzysztof Straszak
Krzysztof Straszak

Grand Prix Hassan II, Casablanca (Maroko)
ATP World Tour 250, kort ziemny, pula nagród 398,25 tys. dol.

finał:

niedziela, 11 kwietnia

Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 1) - Victor Hănescu (Rumunia, 3) 6:2, 6:3 więcej

półfinał:

sobota, 10 kwietnia

Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 1) - Potito Starace (Włochy) 6:4, 3:6, 6:4 więcej
Victor Hănescu (Rumunia, 3) - Florent Serra (Francja, 8) 6:4, 6:1 więcej

ćwierćfinał:

piątek, 9 kwietnia

Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 1) - Reda El Amrani (Maroko, WC) 6:3, 6:1
Florent Serra (Francja, 8) - Guillermo García-López (Hiszpania, 2) 6:2, 6:2
Victor Hănescu (Rumunia, 3) - Richard Gasquet (Francja) 7:6(3), 4:6, 6:3
Potito Starace (Włochy) - Łukasz Kubot (Polska, 4) 6:1, 6:0 więcej

II runda (1/8 finału):

czwartek, 8 kwietnia

Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 1) - Martin Kližan (Słowacja, Q) 6:4, 0:6, 6:4 więcej
Victor Hănescu (Rumunia, 3) - Jarkko Nieminen (Finlandia, Q) 2:6, 6:3, 6:2
Richard Gasquet (Francja) - Andriej Gołubiow (Kazachstan) 6:1, 6:1
Reda El Amrani (Maroko, WC) - Jan Hájek (Czechy) 6:3, 2:6, 6:2

środa, 7 kwietnia

Guillermo García-López (Hiszpania, 2) - Marcel Granollers (Hiszpania) 6:3, 6:2
Łukasz Kubot (Polska, 4) - Arnaud Clément (Francja) 6:4, 6:1 więcej
Florent Serra (Francja, 8) - Stéphane Robert (Francja) 2:6, 6:1, 6:3
Potito Starace (Włochy) - Óscar Hernández (Hiszpania) 6:2, 6:1

I runda:

wtorek, 6 kwietnia

Jan Hájek (Czechy) - Simon Greul (Niemcy, 6) 7:6(3), 6:4
Richard Gasquet (Francja) - Olivier Rochus (Belgia, 7) 6:1, 6:1
Florent Serra (Francja, 8) - Santiago Ventura (Hiszpania) 6:4, 6:3
Martin Kližan (Słowacja, Q) - Ołeksandr Dołgopołow Jr (Ukraina) 4:6, 6:1, 7:5
Reda El Amrani (Maroko, WC) - Tejmuraz Gabaszwili (Rosja) 7:6(5), 4:6, 7:6(4)
Arnaud Clément (Francja) - Ivan Navarro (Hiszpania, Q) 6:3, 6:3
Andriej Gołubiow (Kazachstan) - Daniel Köllerer (Austria) 6:2, 7:6(5)
Jarkko Nieminen (Finlandia, Q) - Mehdi Ziadi (Maroko, WC) 6:1, 6:1
Stéphane Robert (Francja) - Stefan Koubek (Austria, Q) 6:3, 5:7, 7:5

poniedziałek, 5 kwietnia

Óscar Hernández (Hiszpania) - Paul-Henri Mathieu (Francja, 5/WC) 7:6(7), 6:3
Potito Starace (Włochy) - Peter Luczak (Australia) 6:3, 7:5
Marcel Granollers (Hiszpania) - Robin Haase (Holandia) 7:6(7), 7:6(5)

wolny losy:

Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 1)
Guillermo García-López (Hiszpania, 2)
Victor Hănescu (Rumunia, 3)
Łukasz Kubot (Polska, 4)

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×