Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

WTA Fès: program i wyniki

Carla Suárez (WTA 40), która zdobyła decydujący o zwycięstwie nad Polkami punkt w meczu barażowym Fed Cup, jest numerem jeden turnieju WTA Tour w marokańskim Fès. Karolina Kosińska odpadła (WTA 285) odpadła w II rundzie kwalifikacji. Finał imprezy w niedzielę.
Krzysztof Straszak
Krzysztof Straszak

GP de SAR La Princesse Lalla Meryem, Fès (Maroko)
WTA International, kort ziemny, pula nagród 220 tys. dol.

finał:

sobota, 1 maja

Iveta Benešová (Czechy, 7) - Simona Halep (Rumunia, Q) 6:4, 6:2 więcej

półfinał:

piątek, 30 kwietnia

Iveta Benešová (Czechy, 7) - Alizé Cornet (Francja) 6:3, 4:6, 7:5
Simona Halep (Rumunia, Q) - Renata Voráčová (Czechy) 7:5, 6:4

ćwierćfinał:

czwartek, 29 kwietnia

Simona Halep (Rumunia, Q) - Patty Schnyder (Szwajcaria, 2) 6:2, 7:6(3)
Iveta Benešová (Czechy, 7) - Laur Pous (Hiszpania, Q) 2:6, 6:1, 6:0
Renata Voráčová (Czechy) - Angelique Kerber (Niemcy, 5) 7:5, 6:2
Alizé Cornet (Francja) - Anne Keothavong (Wielka Brytania) 7:5, 6:2

II runda (1/8 finału):

środa, 28 kwietnia

Anne Keothavong (Wielka Brytania) - Carla Suárez (Hiszpania, 1) 5:6 i krecz
Patty Schnyder (Szwajcaria, 2) - Ioana Raluca Olaru (Rumunia) 6:3, 3:6, 6:2
Laur Pous (Hiszpania, Q) - Anabel Medina (Hiszpania, 3) 6:3, 6:2
Angelique Kerber (Niemcy, 5) - Bojana Jovanovski (Serbia) 6:2, 6:2
Iveta Benešová (Czechy, 7) - Claire de Gubernatis (Francja, Q) 6:2, 6:4
Simona Halep (Rumunia, Q) - Olga Sawczuk (Ukraina) 6:3, 6:1
Alizé Cornet (Francja) - Arantxa Parra (Hiszpania) 6:2, 6:2
Renata Voráčová (Czechy) - Katie O'Brien (Wielka Brytania) 6:0, 7:5

I runda:

wtorek, 27 kwietnia

Carla Suárez (Hiszpania, 1) - Anna Floris (Włochy) 6:1, 5:7, 6:1
Patty Schnyder (Szwajcaria, 2) - Greta Arn (Węgry, Q) 4:6, 7:5, 6:1
Anabel Medina (Hiszpania, 3) - Lina Bennani (Maroko, WC) 6:0, 6:0
Renata Voráčová (Czechy) - Melinda Czink (Węgry, 4) 6:4, 7:6(5)
Angelique Kerber (Niemcy, 5) - Fatima Zahrae El Allami (Maroko, WC) 6:0, 6:1
Alizé Cornet (Francja) - Petra Martić (Chorwacja, 6) 7:6(3), 6:4
Simona Halep (Rumunia, Q) - Lucie Hradecká (Czechy, 8) 7:5, 6:1
Anne Keothavong (Wielka Brytania) - Julie Coin (Francja) 6:3, 0:6, 6:4
Arantxa Parra (Hiszpania) - Wiesna Manasjewa (Rosja) 2:6, 6:3, 6:3
Laur Pous (Hiszpania, Q) - Jarmila Groth (Australia) 6:0, 7:6(4)
Claire de Gubernatis (Francja, Q) - Nadia Lalami (Maroko, WC) 7:6(1), 6:3
Bojana Jovanovski (Serbia) - Barbora Záhlavová Strýcová (Czechy) 6:3, 6:1
Katie O'Brien (Wielka Brytania) - Pauline Parmentier (Francja) 6:2, 4:6, 6:3

poniedziałek, 26 kwietnia

Iveta Benešová (Czechy, 7) - Olivia Rogowska (Australia) 6:0, 6:4
Ioana Raluca Olaru (Rumunia) - Klára Zakopalová (Czechy) 6:4, 2:6, 6:4
Olga Sawczuk (Ukraina) - Patricia Mayr (Austria) 6:4, 7:6(0)

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×