KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

ATP Estoril: program i wyniki

Roger Federer zrezygnował w tym sezonie z występu w Monte Carlo, ale pojechał na mały turniej do Estoril, gdzie zwyciężył w 2008 roku. Na portugalskiej ziemi szwajcarski arcymistrz Wielkiego Szlema będzie przygotowywał się do Madrid Open, próby generalnej przed Roland Garros.

Krzysztof Straszak
Krzysztof Straszak

Estoril Open, Estoril (Portugalia)
ATP World Tour 250, kort ziemny, pula nagród 398,25 tys. euro

finał:

niedziela, 9 maja

Albert Montañés (Hiszpania, 4) - Frederico Gil (Portugalia) 6:2, 6:7(4), 7:5 więcej

półfinał:

sobota, 8 maja

Albert Montañés (Hiszpania, 4) - Roger Federer (Szwajcaria, 1) 6:2, 7:6(5) więcej
Frederico Gil (Portugalia) - Guillermo García-López (Hiszpania, 5) 6:2, 5:7, 6:3 więcej

ćwierćfinał:

piątek, 7 maja

Roger Federer (Szwajcaria, 1) - Arnaud Clément (Francja) 7:6(7), 6:2 więcej
Albert Montañés (Hiszpania, 4) - Pablo Cuevas (Urugwaj, 8) 6:4, 6:3
Guillermo García-López (Hiszpania, 5) - Alberto Martín (Hiszpania, Q) 6:0, 2:0 i krecz
Frederico Gil (Portugalia) - Rui Machado (Portugalia, WC) 4:6, 7:6(1), 6:3

II runda (1/8 finału):

czwartek, 6 maja

Alberto Martín (Hiszpania, Q) - David Marrero (Hiszpania, LL) 6:1, 6:2
Guillermo García-López (Hiszpania, 5) - Leonardo Tavares (Portugalia, WC) 6:2, 6:2
Frederico Gil (Portugalia) - Santiago Giraldo (Kolumbia) 6:4, 6:4
Rui Machado (Portugalia, WC) - Michał Przysiężny (Polska, LL) 6:4, 6:4 więcej

środa, 5 maja

Roger Federer (Szwajcaria, 1) - Björn Phau (Niemcy) 6:3, 6:4 więcej
Albert Montañés (Hiszpania, 4) - Daniel Gimeno (Hiszpania) 6:1, 6:2
Pablo Cuevas (Urugwaj, 8) - Marcel Granollers (Hiszpania) 7:6(8), 7:6(2)
Arnaud Clément (Francja) - Alejandro Falla (Kolumbia) 6:4, 6:3

I runda:

wtorek, 4 maja

Guillermo García-López (Hiszpania, 5) - Xavier Malisse (Belgia) 6:2, 7:6(7)
Frederico Gil (Portugalia) - Florian Mayer (Niemcy, 6) 6:2, 6:7(5), 6:3
Pablo Cuevas (Urugwaj, 8) - Pablo Andújar (Hiszpania, Q) 1:6, 7:5, 6:0
Björn Phau (Niemcy) - Marc López (Hiszpania, Q) 6:4, 4:6, 6:1
Daniel Gimeno (Hiszpania) - Nicolás Lapentti (Ekwador) 6:3, 3:1 i krecz
Alberto Martín (Hiszpania, Q) - Federico Del Bonis (Argentyna, Q) 7:6(6), 6:1
Santiago Giraldo (Kolumbia) - Steve Darcis (Belgia) 6:4 i krecz
Rui Machado (Portugalia, WC) - Nicolás Massú (Chile) 6:2, 6:4

poniedziałek, 3 maja

Alejandro Falla (Kolumbia) - Juan Ignacio Chela (Argentyna, 7) 6:4, 7:6(4)
Arnaud Clément (Francja) - Igor Kunicyn (Rosja) 7:5, 4:6, 6:4
Marcel Granollers (Hiszpania) - Óscar Hernández (Hiszpania) 6:2, 6:1
Leonardo Tavares (Portugalia, WC) - Ricardo Mello (Brazylia) 6:3, 6:3

wolne losy:
Roger Federer (Szwajcaria, 1)
Michał Przysiężny (Polska, LL) - w miejsce Ivana Ljubičicia
David Marrero (Hiszpania, LL) - w miejsce Gaëla Monfilsa
Albert Montañés (Hiszpania, 4)

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×