KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

WTA Warszawa: program i wyniki

Anna Czakwetadze po pokonaniu dwóch Polek przegrała w decydującej rundzie eliminacji turnieju WTA Tour w Warszawie z Bojaną Jovanovski. Grono kwalifikantek uzupełniły w poniedziałek Greta Arn, Cwetana Pironkowa i Irina Begu. Najwyżej rozstawione w głównej drabince Karolina Woźniacka i Jelena Dementiewa rywalizację rozpoczną od II rundy.

Krzysztof Straszak
Krzysztof Straszak

Mecze Igi Świątek oglądaj w CANAL+ oraz w serwisie canalplus.com
Polsat Warsaw Open, Warszawa (Polska)
WTA Premier, kort ziemny, pula nagród 600 tys. dol.

finał:

sobota, 22 maja

Alexandra Dulgheru (Rumunia) - Jie Zheng (Chiny, 5) 6:3, 6:4 więcej

półfinał:

piątek, 21 maja

Alexandra Dulgheru (Rumunia) - Na Li (Chiny, 3) 6:4, 3:6, 6:4 więcej
Jie Zheng (Chiny, 5) - Greta Arn (Węgry, Q) 6:4, 7:5 więcej

ćwierćfinał:

czwartek, 20 maja

Jie Zheng (Chiny, 5) - Karolina Woźniacka (Dania, 1) 6:3 i krecz więcej
Na Li (Chiny, 3) - Sara Errani (Włochy) 6:2, 6:1 więcej
Alexandra Dulgheru (Rumunia) - Cwetana Pironkowa (Bułgaria, Q) 6:4, 7:5 więcej
Greta Arn (Węgry, Q) - Aliona Bondarenko (Ukraina, 6) 5:7, 6:4, 6:4 więcej

II runda (1/8 finału):

środa, 19 maja

Karolina Woźniacka (Dania, 1) - Polona Hercog (Słowenia) 2:6, 6:3, 6:4 więcej
Cwetana Pironkowa (Bułgaria, Q) - Jelena Dementiewa (Rosja, 2) 7:5, 4:6, 6:4 więcej
Na Li (Chiny, 3) - Katarzyna Piter (Polska, WC) 6:0, 6:3 więcej
Jie Zheng (Chiny, 5) - Tathiana Garbin (Włochy) 6:1, 6:1 więcej
Aliona Bondarenko (Ukraina, 6) - Barbora Záhlavová Strýcová (Czechy) 6:2, 6:4 więcej
Alexandra Dulgheru (Rumunia) - Timea Bacsinszky (Szwajcaria) 6:2, 6:4 więcej
Sara Errani (Włochy) - Magdaléna Rybáriková (Słowacja) 7:6(7), 6:3 więcej
Greta Arn (Węgry, Q) - Klára Zakopalová (Czechy) 6:4, 6:4 więcej

I runda:

wtorek, 18 maja

Na Li (Chiny, 3) - Ioana Raluca Olaru (Rumunia) 7:6(4), 6:0 więcej
Klára Zakopalová (Czechy) - Marion Bartoli (Francja, 4) 4:6, 6:1, 6:2 więcej
Jie Zheng (Chiny, 5) - Olga Goworcowa (Białoruś) 6:1, 5:7, 7:5 więcej
Magdaléna Rybáriková (Słowacja) - Melanie Oudin (USA, 8) 6:0, 6:2 więcej
Cwetana Pironkowa (Bułgaria, Q) - Aleksandra Woźniak (Kanada) 6:4, 6:1 więcej
Timea Bacsinszky (Szwajcaria) - Irina Begu (Rumunia, Q) 6:0, 6:2 więcej
Katarzyna Piter (Polska, WC) - Marta Domachowska (Polska, WC) 7:6(3), 4:6, 7:5 więcej
Sara Errani (Włochy) - Bojana Jovanovski (Serbia, Q) 6:1, 6:0 więcej
Barbora Záhlavová Strýcová (Czechy) - Andreja Klepač (Słowenia, LL) 6:3, 6:1 więcej
Greta Arn (Węgry, Q) - Petra Martić (Chorwacja) 7:5, 6:7(5), 6:3 więcej
Tathiana Garbin (Włochy) - Iveta Benešová (Czechy) 6:3, 6:4 więcej
Polona Hercog (Słowenia) - Angelique Kerber (Niemcy) 6:2, 6:3 więcej

poniedziałek, 17 maja

Aliona Bondarenko (Ukraina, 6) - Roberta Vinci (Włochy) 6:3, 6:1 więcej
Alexandra Dulgheru (Rumunia) - Kateryna Bondarenko (Ukraina, 7) 6:3, 6:1 więcej

wolny los:
Karolina Woźniacka (Dania, 1)
Jelena Dementiewa (Rosja, 2)

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×