Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

WTA Budapeszt: program i wyniki

Najlepsza węgierska tenisistka Ágnes Szávay (WTA 49) broni tytułu w jedynym węgierskim turnieju cyklu WTA Tour. W Budapeszcie najwyżej rozstawiona jest Alisa Klejbanowa (WTA 26), a wśród faworytek także Alexandra Dulgheru (WTA 30), dwukrotna międzynarodowa mistrzyni Warszawy.
Krzysztof Straszak
Krzysztof Straszak

GDF Suez Grand Prix, Budapeszt (Węgry)
WTA International, kort ziemny, pula nagród 220 tys. dol.

finał:

niedziela, 11 lipca

Ágnes Szávay (Węgry, 7) - Patty Schnyder (Szwajcaria) 6:2, 6:4

półfinał:

sobota, 10 lipca

Ágnes Szávay (Węgry, 7) - Alexandra Dulgheru (Rumunia, 2) 6:1, 5:7, 7:5
Patty Schnyder (Szwajcaria) - Zuzana Ondrášková (Czechy, Q) 6:2, 4:6, 6:3

ćwierćfinał:

piątek, 9 lipca

Alexandra Dulgheru (Rumunia, 2) - Anastasija Sevastova (Łotwa) 6:7(1), 6:2, 7:6(4)
Zuzana Ondrášková (Czechy, Q) - Anabel Medina (Hiszpania, 4) 7:5, 1:6, 6:4
Ágnes Szávay (Węgry, 7) - Alizé Cornet (Francja, WC) 6:3, 6:1
Patty Schnyder (Szwajcaria) - Polona Hercog (Słowenia, 8) 7:5, 1:6, 6:4

II runda (1/8 finału):

czwartek, 8 lipca

Alizé Cornet (Francja, WC) - Timea Bacsinszky (Szwajcaria, 3) 6:0, 6:4
Anabel Medina (Hiszpania, 4) - Greta Arn (Węgry) 7:5, 6:3
Zuzana Ondrášková (Czechy, Q) - Roberta Vinci (Włochy, 6) 6:4, 6:0
Ágnes Szávay (Węgry, 7) - Yvonne Meusburger (Austria) 7:5, 6:3

środa, 7 lipca

Patty Schnyder (Szwajcaria) - Alisa Klejbanowa (Rosja, 1) 6:4, 6:3
Alexandra Dulgheru (Rumunia, 2) - Anna Czakwetadze (Rosja) 7:6(5), 1:6, 6:2
Polona Hercog (Słowenia, 8) - Catalina Castaño (Kolumbia) 4:6, 6:4, 6:4
Anastasija Sevastova (Łotwa) - Shuai Peng (Chiny, 5) 6:1, 6:1

I runda:

wtorek, 6 lipca

Alisa Klejbanowa (Rosja, 1) - Sesil Karatanczewa (Kazachstan) 7:5, 6:4
Alexandra Dulgheru (Rumunia, 2) - Sandra Záhlavová (Czechy) 6:2, 6:3
Timea Bacsinszky (Szwajcaria, 3) - Timea Babos (Węgry, WC) 6:4, 6:2
Anabel Medina (Hiszpania, 4) - Ioana Raluca Olaru (Rumunia) 3:6, 6:4, 6:0
Roberta Vinci (Włochy, 6) - Tathiana Garbin (Włochy) 7:5, 6:4
Ágnes Szávay (Węgry, 7) - Jelena Kostanić Tošić (Chorwacja) 6:3, 6:2
Polona Hercog (Słowenia, 8) - Andreja Klepač (Słowenia, Q) 6:1, 6:2
Patty Schnyder (Szwajcaria) - Lesja Curenko (Ukraina, Q) 6:3, 6:3
Zuzana Ondrášková (Czechy, Q) - Sorana Cirstea (Rumunia) 6:4, 6:2
Yvonne Meusburger (Austria) - Michaela Pochabová (Słowacja, Q) 6:4, 7:5
Alizé Cornet (Francja, WC) - Iveta Benešová (Czechy) 4:6, 6:4, 6:0
Anastasija Sevastova (Łotwa) - Anastazja Jakimowa (Białoruś) 3:6, 6:2, 6:2

poniedziałek, 5 lipca

Shuai Peng (Chiny, 5) - Silvia Njirić (Chorwacja, WC) 6:1, 6:3
Greta Arn (Węgry) - Daryja Kustowa (Białoruś) 3:6, 6:0, 6:3
Anna Czakwetadze (Rosja) - Marija Korytcewa (Ukraina) 6:2, 6:0
Catalina Castaño (Kolumbia) - Kristína Kučová (Słowacja) 6:0, 6:3

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×