KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

WTA Kopenhaga: program i wyniki

Czy gdyby nie Karolina Woźniacka do Kopenhagi w ogóle zawitałby turniej WTA Tour? Na pewno finalistka US Open, wielka gwiazda duńskiego sportu, jest kluczowym elementem projektu, który pozwolił na debiut wielkiego tenisa w hali Farum Arena.

Krzysztof Straszak
Krzysztof Straszak



e-Boks Sony Ericsson Open, Kopenhaga (Dania)
WTA International, kort twardy w hali, pula nagród 220 tys. dol.

finał:

niedziela, 8 sierpnia

Karolina Woźniacka (Dania, 1) - Klára Zakopalová (Czechy, 7) 6:2, 7:6(5)

półfinał:

sobota, 7 sierpnia

Karolina Woźniacka (Dania, 1) - Anna Czakwetadze (Rosja, Q) 6:1, 2:6, 6:4
Klára Zakopalová (Czechy, 7) - Na Li (Chiny, 2) 6:3, 1:6, 6:4

ćwierćfinał:

piątek, 6 sierpnia

Karolina Woźniacka (Dania, 1) - Julia Görges (Niemcy, 5) 3:6, 6:0, 7:6(3)
Na Li (Chiny, 2) - Angelique Kerber (Niemcy, 8) 6:1, 6:2
Anna Czakwetadze (Rosja, Q) - Polona Hercog (Słowenia, 6) 6:4, 6:3
Klára Zakopalová (Czechy, 7) - Sorana Cirstea (Rumunia) 6:1, 7:5

II runda (1/8 finału):

czwartek, 5 sierpnia

Karolina Woźniacka (Dania, 1) - Iveta Benešová (Czechy) 4:6, 6:2, 6:0
Polona Hercog (Słowenia, 6) - Anne Keothavong (Wielka Brytania) 4:6, 6:0, 6:4
Sorana Cirstea (Rumunia) - Katarina Srebotnik (Słowenia, WC) 7:5, 4:6, 6:2
Anna Czakwetadze (Rosja, Q) - Anna Łapuszczenkowa (Rosja) 6:3, 6:4

środa, 4 sierpnia

Na Li (Chiny, 2) - Elena Baltacha (Wielka Brytania) 6:3, 6:2
Julia Görges (Niemcy, 5) - Kristina Barrois (Niemcy) 6:3, 6:2
Klára Zakopalová (Czechy, 7) - Tatjana Malek (Niemcy) 6:0, 6:3
Angelique Kerber (Niemcy, 8) - Sandra Záhlavová (Czechy) 6:4, 6:2

I runda:

środa, 4 sierpnia

Anna Łapuszczenkowa (Rosja) - Cwetana Pironkowa (Bułgaria, 4) 6:4, 6:1
Anna Czakwetadze (Rosja, Q) - Johanna Larsson (Szwecja) 6:4, 7:6(2)

wtorek, 3 sierpnia

Karolina Woźniacka (Dania, 1) - Petra Martić (Chorwacja) 6:3, 6:2
Sorana Cirstea (Rumunia) - Petra Kvitová (Czechy, 3) 4:6, 6:2, 6:4
Polona Hercog (Słowenia, 6) - Anna-Lena Grönefeld (Niemcy, Q) 6:3, 7:5
Iveta Benešová (Czechy) - Jelena Bowina (Rosja, LL) 6:4, 6:0
Kristina Barrois (Niemcy) - Yvonne Meusburger (Austria) 7:5, 6:2
Anne Keothavong (Wielka Brytania) - Sofia Arvidsson (Szwecja) 1:6, 6:4, 6:3
Tatjana Malek (Niemcy) - Malou Ejdesgaard (Dania, WC) 6:0, 6:1
Katarina Srebotnik (Słowenia, WC) - Alexa Glatch (USA, Q) 6:2, 4:6, 6:1
Sandra Záhlavová (Czechy) - Marta Domachowska (Polska, Q) 6:1, 6:2 więcej
Elena Baltacha (Wielka Brytania) - Marina Eraković (Nowa Zelandia) 3:6, 6:3, 6:1

poniedziałek, 2 sierpnia

Na Li (Chiny, 2) - Kristýna Plíšková (Czechy, WC) 7:6(5), 6:3
Julia Görges (Niemcy, 5) - Stefanie Vögele (Szwajcaria) 6:2, 6:4
Klára Zakopalová (Czechy, 7) - Rossana de los Ríos (Paragwaj) 6:3, 6:7(6), 6:0
Angelique Kerber (Niemcy, 8) - Renata Voráčová (Czechy) 6:1, 6:1

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×