Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

WTA Montreal: program i wyniki

Rozgrywane od 1892 roku mistrzostwa Kanady kobiet odbywają się w tym razem w Montrealu. Przed rokiem w Toronto najlepsza była Jelena Dementiewa. Z byłych triumfatorek w tej edycji obecne są także Kim Clijsters (2005) i Dinara Safina (2008). Stawce uczestniczek przewodzą Karolina Woźniacka i Jelena Janković, druga i trzecia rakieta świata.
Krzysztof Straszak
Krzysztof Straszak

Rogers Cup, Montreal (Kanada)
WTA Tour Premier 5, kort twardy, pula nagród 2 mln dol.

finał:

niedziela, 22 sierpnia

*

półfinał:

niedziela, 22 sierpnia

Karolina Woźniacka (Dania, 2) - Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 11) *
Wiera Zwonariowa (Rosja, 8) - Wiktoria Azarenka (Białoruś, 10) *

mecze w sobotę odwołane z powodu deszczu

ćwierćfinał:

piątek, 20 sierpnia

Karolina Woźniacka (Dania, 2) - Francesca Schiavone (Włochy, 6) 6:3, 6:2 więcej
Wiera Zwonariowa (Rosja, 8) - Kim Clijsters (Belgia, 5) 2:6, 6:3, 6:2 więcej
Wiktoria Azarenka (Białoruś, 10) - Marion Bartoli (Francja, 17) 6:2, 7:6(6) więcej
Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 11) - Jie Zheng (Chiny) 6:1, 6:3 więcej

III runda (1/8 finału):

czwartek, 19 sierpnia

Karolina Woźniacka (Dania, 2) - Flavia Pennetta (Włochy, 15) 4:6, 6:3, 6:1 więcej
Jie Zheng (Chiny) - Jelena Dementiewa (Rosja, 4) 7:6(3), 6:4 więcej
Kim Clijsters (Belgia, 5) - Kaia Kanepi (Estonia) 6:2, 6:1 więcej
Francesca Schiavone (Włochy, 6) - Dinara Safina (Rosja) 6:4, 6:3 więcej
Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 11) - Agnieszka Radwańska (Polska, 7) 6:4, 1:6, 6:3 więcej
Wiera Zwonariowa (Rosja, 8) - Ágnes Szávay (Węgry) 6:3, 6:3 więcej
Wiktoria Azarenka (Białoruś, 10) - Na Li (Chiny, 9) 6:3, 6:3 więcej
Marion Bartoli (Francja, 17) - Iveta Benešová (Czechy, Q) 6:0, 6:1 więcej

II runda (1/16 finału):

środa, 18 sierpnia

Karolina Woźniacka (Dania, 2) - Patty Schnyder (Szwajcaria, LL) 7:5, 7:5 więcej
Jelena Dementiewa (Rosja, 4) - Klára Zakopalová (Czechy) 6:2, 6:4 więcej
Kim Clijsters (Belgia, 5) - Bethanie Mattek-Sands (USA, Q) 4:6, 6:4, 6:3 więcej
Francesca Schiavone (Włochy, 6) - Jekaterina Makarowa (Rosja, Q) 6:4, 6:7(5), 6:2 więcej
Agnieszka Radwańska (Polska, 7) - Vania King (USA, Q) 6:0, 6:3 więcej
Wiktoria Azarenka (Białoruś, 10) - Maria Kirilenko (Rosja) 6:4, 6:1 więcej
Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 11) - Timea Bacsinszky (Szwajcaria) 7:6(6), 6:4 więcej
Ágnes Szávay (Węgry) - Yanina Wickmayer (Belgia, 13) 6:7(5), 6:3, 6:4 więcej
Flavia Pennetta (Włochy, 15) - Alisa Klejbanowa (Rosja) 6:3, 6:3 więcej
Jie Zheng (Chiny) - Aravane Rezaï (Francja, 16) 5:7, 7:6(6), 6:1 więcej
Marion Bartoli (Francja, 17) - Kimiko Date Krumm (Japonia, LL) walkower
Dinara Safina (Rosja) - Nadieżda Pietrowa (Rosja, 18) 7:5, 4:6, 6:4 więcej
Kaia Kanepi (Estonia) - Sybille Bammer (Austria) 7:5, 6:2 więcej

wtorek, 17 sierpnia

Iveta Benešová (Czechy, Q) - Jelena Janković (Serbia, 1) 7:6(3), 6:3 więcej
Wiera Zwonariowa (Rosja, 8) - Jarosława Szwiedowa (Kazachstan) 6:2, 6:1 więcej
Na Li (Chiny, 9) - Jarmila Groth (Australia, Q) 6:3, 6:2

I runda:

wtorek, 17 sierpnia

Wiktoria Azarenka (Białoruś, 10) - Kateryna Bondarenko (Ukraina) 6:1, 6:1 więcej
Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 11) - Anastazja Pawljuczenkowa (Rosja) 7:5, 4:6, 6:1 więcej
Flavia Pennetta (Włochy, 15) - Daniela Hantuchová (Słowacja) 6:0, 7:5 więcej
Marion Bartoli (Francja, 17) - Valérie Tétreault (Kanada, WC) 6:1, 6:0 więcej
Nadieżda Pietrowa (Rosja, 18) - Lucie Šafářová (Czechy) 7:5, 4:6, 6:3 więcej
Kimiko Date Krumm (Japonia, LL) - Monica Niculescu (Rumunia, Q) 7:6(4), 4:6, 6:2 więcej
Jie Zheng (Chiny) - Katarina Srebotnik (Słowenia) 6:3, 6:2 więcej
Jekaterina Makarowa (Rosja, Q) - Lucie Hradecká (Czechy, Q) 6:0, 6:4
Bethanie Mattek-Sands (USA, Q) - Melanie Oudin (USA) 6:1, 6:4
Ágnes Szávay (Węgry) - Gisela Dulko (Argentyna) 6:4, 4:6, 7:6(3)
Maria Kirilenko (Rosja) - Dominika Cibulková (Słowacja) 6:0, 6:3
Alisa Klejbanowa (Rosja) - Heidi El Tabakh (Kanada, Q) 6:1, 6:2

poniedziałek, 16 sierpnia

Yanina Wickmayer (Belgia, 13) - Olga Goworcowa (Białoruś) 6:3, 7:6(7)
Kaia Kanepi (Estonia) - Shahar Pe'er (Izrael, 14) 6:3, 6:3
Aravane Rezaï (Francja, 16) - Petra Kvitová (Czechy) 6:7(1), 7:5, 6:3
Sybille Bammer (Austria) - Alexandra Dulgheru (Rumunia) 6:2, 3:6, 6:3
Iveta Benešová (Czechy, Q) - Sara Errani (Włochy) 6:3, 6:2
Vania King (USA, Q) - Anabel Medina (Hiszpania) 4:6, 6:1, 6:2
Jarosława Szwiedowa (Kazachstan) - Angelique Kerber (Niemcy) 6:7(5), 6:1, 6:4
Jarmila Groth (Australia, Q) - Aliona Bondarenko (Ukraina) 7:6(9), 6:2
Timea Bacsinszky (Szwajcaria) - Aleksandra Woźniak (Kanada, WC) 6:3, 6:2
Dinara Safina (Rosja) - Andrea Petković (Niemcy) 6:3, 6:3
Klára Zakopalová (Czechy) - Stéphanie Dubois (Kanada, WC) 4:6, 7:5, 6:3
Patty Schnyder (Szwajcaria, LL) - Virginie Razzano (Francja, WC) 6:7(4), 7:5, 6:3

wolne losy: Jelena Janković (Serbia, 1); Karolina Woźniacka (Dania, 2); Jelena Dementiewa (Rosja, 4); Kim Clijsters (Belgia, 5); Francesca Schiavone (Włochy, 6); Agnieszka Radwańska (Polska, 7); Wiera Zwonariowa (Rosja, 8) oraz Na Li (Chiny, 9)

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×