KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

WTA Auckland: program i wyniki

Maria Szarapowa i Swietłana Kuzniecowa, jedyne z wciąż aktywnych rosyjskich mistrzyń wielkoszlemowych, są gwiazdami rozpoczynającego sezon turnieju WTA Tour w nowozelandzkim Auckland.

Krzysztof Straszak
Krzysztof Straszak

Mecze Igi Świątek oglądaj w CANAL+ oraz w serwisie canalplus.com
ASB Classic, Auckland (Nowa Zelandia)
WTA Tour International, kort twardy, pula nagród 220 tys. dol.

finał:

sobota, 8 stycznia

Gréta Arn (Węgry) - Yanina Wickmayer (Belgia, 2) 6:3, 6:3 więcej

półfinał:

piątek, 7 stycznia

Yanina Wickmayer (Belgia, 2) - Shuai Peng (Chiny) 3:6, 7:6(3), 7:5 więcej
Gréta Arn (Węgry) - Julia Görges (Niemcy, 4) 7:6(3), 6:3 więcej

ćwierćfinał:

czwartek, 6 stycznia

Gréta Arn (Węgry) - Maria Szarapowa (Rosja, 1) 6:2, 7:5 więcej
Yanina Wickmayer (Belgia, 2) - Simona Halep (Rumunia) 6:0, 6:2 więcej
Julia Görges (Niemcy, 4) - Kateryna Bondarenko (Ukraina, WC) 5:7, 6:2, 6:2
Shuai Peng (Chiny) - Heather Watson (Wielka Brytania, Q) 6:4, 7:5 więcej

II runda (1/8 finału):

środa, 5 stycznia

Maria Szarapowa (Rosja, 1) - Renata Voráčová (Czechy) 6:3, 7:5 więcej
Yanina Wickmayer (Belgia, 2) - Sabina Lisicka (Niemcy, Q) 6:2, 3:6, 6:2 więcej
Shuai Peng (Chiny) - Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 3) 2:6, 6:4, 6:4 więcej
Julia Görges (Niemcy, 4) - Alizé Cornet (Francja) 6:2, 6:4 więcej
Simona Halep (Rumunia) - Jelena Wiesnina (Rosja, 7) 2:6, 6:4, 4:0 i krecz więcej
Gréta Arn (Węgry) - Sofia Arvidsson (Szwecja, 8) 4:6, 7:5, 7:5 więcej
Heather Watson (Wielka Brytania, Q) - Carla Suárez (Hiszpania, 9) 7:6(5), 6:1 więcej
Kateryna Bondarenko (Ukraina, WC) - Anne Keothavong (Wielka Brytania) 7:5, 6:3 więcej

I runda:

wtorek, 4 stycznia

Yanina Wickmayer (Belgia, 2) - Dinara Safina (Rosja) 6:3, 6:7(2), 6:1 więcej
Julia Görges (Niemcy, 4) - Anabel Medina (Hiszpania) 6:4, 6:0
Jelena Wiesnina (Rosja, 7) - Marina Eraković (Nowa Zelandia, WC) 6:2, 6:2
Sofia Arvidsson (Szwecja, 8) - Tamira Paszek (Austria) 6:3, 6:1
Carla Suárez (Hiszpania, 9) - Romina Oprandi (Włochy) 6:3, 7:6(7)
Alizé Cornet (Francja) - Sandra Záhlavová (Czechy) 3:6, 7:5, 6:0
Gréta Arn (Węgry) - Zuzana Ondrášková (Czechy) 6:1, 6:0
Simona Halep (Rumunia) - Ayumi Morita (Japonia) 6:0, 7:6(3) więcej
Sabina Lisicka (Niemcy, Q) - Florencia Molinero (Argentyna, Q) 6:1, 6:3 więcej
Heather Watson (Wielka Brytania, Q) - Noppawan Lertcheewakarn (Tajlandia, Q) 6:1, 6:1

poniedziałek, 3 stycznia

Maria Szarapowa (Rosja, 1) - Alberta Brianti (Włochy, LL) 6:2, 6:3 więcej
Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 3) - Sacha Jones (Nowa Zelandia, WC) 6:4, 6:2 więcej
Kateryna Bondarenko (Ukraina, WC) - Kimiko Date Krumm (Japonia, 6) 6:4, 6:3
Shuai Peng (Chiny) - Johanna Larsson (Szwecja) 6:1, 6:3
Renata Voráčová (Czechy) - Lourdes Domínguez (Hiszpania) 4:6, 7:6(8), 6:0
Anne Keothavong (Wielka Brytania) - Edina Gallovits (Rumunia) 6:7(4), 6:4, 6:0

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×