WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Cykl ITF: Domachowska gra w Grenoble

Po dwóch zwycięstwach w eliminacjach Marta Domachowska (WTA 297) zagra w głównej drabince turnieju ITF o puli nagród 25 tys. dol. we francuskim Grenoble. Drugiego spotkania nie zdołała wygrać tam Katarzyna Piter (WTA 251).
Krzysztof Straszak
Krzysztof Straszak

Domachowska pokonała w niedzielę i poniedziałek notowane w trzeciej setce rankingu Holenderkę Elise Tamaelę (6:2, 6:4) oraz Ukrainkę Marynę Zaniewską (7:6, 5:7, 6:2). We właściwym turnieju zmierzy się w środę z francuską dziką kartą, nienotowaną już w rankingu Lou Brouleau.

Rozstawione w mniejszym turnieju w hali w niemieckim Kaarst są Anna Korzeniak (WTA 346) i Paula Kania (WTA 427). W Tallinie w drugim z rzędu tygodniu Natalia Kołat (WTA 1066) pokonała eliminacje.

W kolejnej imprezie ITF na kortach twardych w tureckiej Antalyi rozstawieni są Marcin Gawron (ATP 398) i Grzegorz Panfil (ATP 475), w decydującej rundzie eliminacji mieli w poniedziałek grać Piotr Gadomski (ATP 731) i Rafał Gozdur (ATP 1072).

W łączonym turnieju w Kaarst, obok Kani i Korzeniak, rywalizowali nasi reprezentanci Igor Bujdo i Andrzej Kapaś, którzy zostali zatrzymani już na starcie eliminacji. Nieudane podejście do fazy wstępnej na Majorce dla Marcina Bukowskiego (wygrał jeden mecz), a w Weston na Florydzie dla Mikołaja Borkowskiego.

poniedziałek, 24 stycznia
wyniki turnieju cyklu ITF:

KOBIETY

Grenoble (Francja), 25 tys. dol., kort twardy w hali:

I runda gry pojedynczej:
Marta Domachowska (Polska, Q) - Lou Brouleau (Francja, WC) *środa

I runda gry podwójnej:
Marta Domachowska (Polska) / Waleria Sawinych (Rosja) - Emma Laine (Finlandia) / Melanie South (Wielka Brytania) *wtorek

Kaarst (Niemcy), 10 tys. dol., kort dywanowy w hali:

I runda gry pojedynczej:
Lesley Kerkhove (Holandia) - Anna Korzeniak (Polska, 2) *wtorek/środa
Vanessa Henke (Niemcy) - Paula Kania (Polska, 5) *wtorek/środa

I runda gry podwójnej:
Paula Kania (Polska, 1) / Marina Mielnikowa (Rosja, 1) - Claudia Coppola (Włochy) / Adrija Runcha (Łotwa) *wtorek/środa

Tallin (Estonia), 10 tys. dol., kort twardy w hali:

I runda gry pojedynczej:
Jewgienija Kryworuczko (Ukraina) - Natalia Kołat (Polska, Q) *wtorek/środa

I runda gry podwójnej:
Martina Borecká (Czechy, 1) / Natalia Kołat (Polska, 1) - Kadi Ilves (Estonia / Piret Ilves (Estonia) *wtorek/środa

MĘŻCZYŹNI

Antalya (Turcja), 10 tys. dol., kort twardy:

I runda gry pojedynczej:
Marcin Gawron (Polska, 4) - Q *
Grzegorz Panfil (Polska, 7) - Haluk Akkoyun (Turcja) *

I runda gry podwójnej:
Marcin Gawron (Polska, 2) / Grzegorz Panfil (Polska, 2) - Can Altıner (Turcja, WC) / Sarp Laleli (Turcja, WC) *

Piotr Gadomski (Polska) / Rafał Gozdur (Polska) - Patrik Brydolf (Szwecja) / David Rice (Wielka Brytania) *

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×