KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

ATP Buenos Aires: program i wyniki

Pod nieobecność kontuzjowanego obrońcy tytułu, Hiszpana Juana Carlosa Ferrero (ATP 27), o swój drugi triumf na argentyńskiej mączce postarają się faworyci gospodarzy, David Nalbandian (ATP 20) i Juan Mónaco (ATP 30). Zeszłotygodniowy triumfator z Costa do Sauípe, Hiszpan Nicolás Almagro (ATP 13) jest najwyżej rozstawionym zawodnikiem w stawce. Swoją walkę o powrót do Top 100 rozpocznie Łukasz Kubot (ATP 135), który w I rundzie zmierzy się z Urugwajczykiem Pablo Cuevasem (ATP 64).
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

Copa Claro, Buenos Aires (Argentyna)
ATP World Tour 250, kort ziemny, pula nagród 478,9 tys. dol.

finał:

niedziela, 20 lutego

Nicolás Almagro (Hiszpania, 1) - Juan Ignacio Chela (Argentyna, 8) 6:3, 3:6, 6:4

półfinał:

sobota, 19 lutego

Nicolás Almagro (Hiszpania, 1) - Tommy Robredo (Hiszpania, 6) 7:5, 6:1
Juan Ignacio Chela (Argentyna, 8) - Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 2) 6:2, 6:2

ćwierćfinał:

sobota, 19 lutego

Nicolás Almagro (Hiszpania, 1) - José Acasuso (Argentyna, WC) 7:5, 6:3
Tommy Robredo (Hiszpania, 6) - David Nalbandian (Argentyna, 3) 6:4, 6:4
Juan Ignacio Chela (Argentyna, 8) - Albert Montañés (Hiszpania, 4) 6:4, 3:6, 6:3
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 2) - Juan Mónaco (Argentyna, 5) 7:5, 6:3

II runda (1/8 finału):

czwartek, 17 lutego

Nicolás Almagro (Hiszpania, 1) - Leonardo Mayer (Argentyna) 6:7(3), 6:1, 6:3
José Acasuso (Argentyna, WC) - Pablo Cuevas (Urugwaj) 6:7(2), 7:5, 6:1
David Nalbandian (Argentyna, 3) - Juan Pablo Brzezicki (Argentyna, Q) 6:1, 6:2
Tommy Robredo (Hiszpania, 6) - Albert Ramos-Viñolas (Hiszpania, Q) 6:3, 7:5

środa, 16 lutego

Juan Ignacio Chela (Argentyna, 8) - Horacio Zeballos (Argentyna) 7:5, 6:2
Albert Montañés (Hiszpania, 4) - Fabio Fognini (Włochy) 6:2, 4:6, 6:4
Juan Mónaco (Argentyna, 5) - Eduardo Schwank (Argentyna) 7:6(5), 6:2
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 2) - Victor Hănescu (Rumunia) 6:7(2), 6:1, 7:6(4)

I runda:

wtorek, 15 lutego

Nicolás Almagro (Hiszpania, 1) - Pablo Galdón (Argentyna, Q) 6:1, 6:2
Pablo Cuevas (Urugwaj) - Łukasz Kubot (Polska) 5:7, 7:5, 6:3
José Acasuso (Argentyna, WC) - Aleksandr Dołgopołow (Ukraina, 7) 6:2, 6:4
David Nalbandian (Argentyna, 3) - Potito Starace (Włochy) 6:4, 6:4
Juan Pablo Brzezicki (Argentyna, Q) - Filippo Volandri (Włochy) 6:1, 6:3
Albert Ramos-Viñolas (Hiszpania, Q) - João Souza (Brazylia) 6:4, 6:0
Horacio Zeballos (Argentyna) - Pablo Andújar (Hiszpania) 7:6(3), 6:2
Juan Mónaco (Argentyna, 5) - Iván Navarro (Hiszpania, Q) 6:2, 7:6(2)
Eduardo Schwank (Argentyna) - Igor Andriejew (Rosja) 6:4, 7:6(5)
Victor Hănescu (Rumunia) - Daniel Gimeno-Traver (Hiszpania) 6:3, 7:6(2)
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 2) - Carlos Berlocq (Argentyna) 6:4, 3:6. 6:3

poniedziałek, 14 lutego

Leonardo Mayer (Argentyna) - Federico del Bonis (Argentyna, WC) 7:6(1), 7:5
Tommy Robredo (Hiszpania, 6) - Máximo González (Argentyna, WC) 7:5, 6:2
Juan Ignacio Chela (Argentyna, 8) - Rui Machado (Portugalia) 4:6, 6:2, 6:2
Fabio Fognini (Włochy) - Frederico Gil (Portugalia) 1:6, 6:2, 6:2
Albert Montañés (Hiszpania, 4) - Rubén Ramírez Hidalgo (Hiszpania) 6:1, 7:6(0)

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×